Ženy potlač a farbenie podväzku sexy šaty ženy

Neformálny voľný dizajn s oblečením. Pri nosení je chladný a priedušný. Jednodielne šaty sú jedným zo základných prvkov šatníka, ktorý by mala mať každá dáma.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Produkty

Detailný popis

Skutočný obraz

veľkosť
poprsia
dĺžka
pás
boky
S
74-84
65
61-68
80-86
M
78-88
67
65-72
84-90
L
82-92
69
69-76
88-94

Veľkosť: Porovnajte prosím veľkosť detailov s vašimi. Prosím, nechajte sa líšiť o 1-2 cm kvôli manuálnemu meraniu, vďaka.


Naši zákazníci:

Spolupracujúci klienti sa vyvinuli do Severnej Ameriky, juhovýchodnej Ázie, Austrálie.

Ako nájsť lepšieho výrobcu odevov! Veríme, že pre vás budeme OEM dobre.

Čo je Tie Dye?

Tie farbivo je technika na odumieranie prírodných tkanín, ktorej výsledkom sú zaujímavé farebné vzory. Táto technika spočíva v tom, že sa tkanina pokrýva, plisuje alebo skladá do rôznych vzorov, potom ju viaže povrazom, čo jej dáva názov. Zviazaná tkanina sa ponorí do nádob s farbivom, potom sa vyleje a opláchne. Zviazané oblasti prijímajú farbivo nerovnomerne v záhyboch, čím sa v hotovom produkte vytvárajú rôzne vzory.

Je dôležité, aby si jednotlivci vybrali prírodné látky na viazanie farbiva, pretože syntetické farbivá obvykle farbivo neakceptujú ľahko.bavlnaje vynikajúcou voľbou, vďaka ktorej sú tričká sfarbené na kravatu obľúbené. Ľudia môžu tiež použiť túto technikuhodvábšatky, prestieradlá, blúzky, sukne a nohavice.

Ľudia v procese bežne používajú tri farby, hoci môžu podľa potreby použiť viac alebo menej farieb. Pri použití viacerých farieb je dôležité, aby si výrobca&# 39 vybral tie, ktoré sa dobre hodia, aby boli zaujímavésekundárne farbyv oblastiach, kde sa farby navzájom zoslabujú. Nádoby na farbenie sa pripravujú vopred vo vedrách alebo plastových vaničkách. Hrnce sa môžu použiť na zahrievanie zmesí farbív na kuchynských kachliach alebo na záhradnom grile.

Prvý krok procesu viazania farbiva spočíva v namočení materiálu, ktorý sa má farbiťsódový popol, Crafters by mal nosiť ochranné rukavice na ochranu svojej pokožky, vyberať tie, ktoré sa dobre hodia, ako napríklad chirurgické rukavice z latexu. Do 1 galónu (3,79 litra) vody by sa malo pridať približne 0,5 šálky (151 g) sódy. Crafter potom môže ponoriť textíliu do zmesi na päť až desať minút, za občasného miešania materiálu. Po dokončení je potrebné prečiarknuť, aby sa odstránila prebytočná voda, ale nesmie sa nechať vyschnúť.

FAQ

Q:Aké sú vaše hlavné produkty'

Odpoveď: V našej vlastnej továrni na šitie vyrábame všetky druhy odevov mužov a žien' s, detské oblečenie' a podobne.

Q„Pracovali ste už niekedy s predajcom privátnych značiek Amazon?

Odpoveď: Iste, stačí kontaktovať náš predaj, pomáhame mnohým klientom prispôsobiť si štítky s nálepkami a pomáhať im pri riešení logostického problému do skladu FBA. Pre viac informácií nás kontaktujte e-mailom (pozri spodnú časť)

Otázka: Aký je váš spôsob platby?

Odpoveď: Zvyčajne neprijímame poistenie T / T, zabezpečte si poistenie Alibaba, paypalandWesternUnion.

Q:Canweuseourownshippingagent?

A:Áno môžeš. Spolupracovali sme s mnohými závodmi. Ak potrebujete, môžeme vám odporučiť niektoré továrne a porovnať ceny a služby.

Hot Tags: Ženy potlač a farbenie podväzku Sexy Dress Woman, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like