Najnovšie módne tlačené ženy dlhé letné šaty, tlač kvetinové V krku krátky rukáv šaty

Najnovšie módne tlačené dámske dlhé letné šaty, potlač kvetinového šálu s krátkym rukávom O nás Naša história Tianqi Fashion bola založená v roku 2006 a nachádza sa v Humennom, ktoré je najslávnejšou výrobnou základňou odevov v Číne. Naša továreň sa nachádza v blízkosti veľkého textilného trhu, takže ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Najnovšie módne tlačené dámske dlhé letné šaty, potlač kvetinového šatstva s krátkym rukávom

 

image


image

111


222


333


444


555


image

image

O nás

Naša história

Tianqi Fashion bola založená v roku 2006 a nachádza sa v meste Humen, ktoré je najslávnejšou výrobnou základňou odevov v Číne. Naša továreň je blízko veľkého textilného trhu, takže môže poskytnúť široký výber látok.

Naša továreň
Tianqi Fashion je profesionálny výrobca odevných odevov s viac ako 10 ročnými skúsenosťami v tejto oblasti. Štýly zahŕňajú topy, šaty, sukne, kraťasy, nohavice, bundy atď. Zamerané na dámske módne odevy vo veku 18 - 55 rokov. Spolupracujúci klienti sa vyvinuli do Severnej Ameriky, juhovýchodnej Ázie, Austrálie. Naša továreň dodáva viac ako 60000 kusov mesačne a získava vysoké ocenenie od zákazníkov s dobrou kvalitou a konkurencieschopnou cenou. Tianqi Fashion rýchlo rastie. Ako nájsť lepšieho výrobcu odevov! Veríme, že pre vás budeme OEM dobre.


FAQ

1.Čo je vaša hlavná položka?

Sme profesionálny dodávateľ pre odevný priemysel v našom odbore. Dokážeme sa vysporiadať s mnohými druhmi odevov, medzi ktoré patria dámske šaty, tričká, nohavice, rifle, sako \ kabát, topy \ blúzka, vesta, sukne, kombinézy atď.

2.Aké je vaše MOQ?
Naše MOQ je 300 ks na jeden štýl. Môžeme medzi sebou rokovať o našom minimálnom množstve. Množstvo je väčšie, cena je nižšia. Dúfam, že tomu rozumiete.
3. Aký je váš dodací čas?
Bežne je dodacia lehota približne 2 až 4 týždne po zaplatení. Ak ste naliehaví, pokúsime sa čo najlepšie dokončiť naše objednávky čo najskôr po potvrdení vzorky a platby.
4. Ako získať vzorku?
Vzorka je naúčtovaná, ak nemáme žiadne zásoby alebo prispôsobené vzorky podľa vášho návrhu.
5. Ako objednať?

Vyberte prevedenie → Potvrdiť cenu → Urobiť vzorku → Objednávka → Platiť zálohy → Potvrdiť montáž → Usporiadať hromadne → Záverečná kontrola → Zaplaťte zostatok → Zásielkový tovar.Hot Tags: najnovšie módne potlačené dámske dlhé letné šaty, potlač kvetinového šatstva s krátkym rukávom, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továrne, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like