Open-ramenné kvetinové zábal Midi šaty

Dámske zábalové šaty s otvorenými ramenami, nastaviteľnými cami zošikmeniami, celoplošnou kvetinovou potlačou, výstrihom z doplnkovej vlny s rozdelenou spodnou vrstvou, samoviazaným pásom a krátkymi rukávmi.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

podrobnosti:  

Dámske zábaly-šaty s otvorenými ramenami, dva cami zápisky sú nastaviteľné. Doplnkový výstrih so štiepanou spodnou vrstvou robí tento tvar modernejším. V páse sa dodáva remienok, krátke rukávy. Celoplošný kvetinový výtlačok, môžeme vám tiež ponúknuť mnoho ďalších kvetinových vzorov.

Starostlivosť o obsah a obsah:

- 100% polyester

-Pranie v práčke za studena

Veľkosť + Fit:

-Model je 5 "a má malý

-Tlačidlo na leme: 41,5 "

-Test: 20 "

-Váha: 34 "

Naše služby:

1.OEM Service

Vyrábame šaty podľa obrázku a veľkosti, ktorú ponúkate. Ponúkame tiež službu pridania prispôsobeného štítku s logom, značky veľkosti, značky umývania.

2.Sample Service

Pre všetky výrobky vám môžeme poskytnúť vzorku na overenie našej kvality. Po hromadnej objednávke je možné poplatok za vzorku vrátiť.

3. Zákaznícka služba

Všetky odevy môžu byť vyrobené z akejkoľvek látky, ktorú uprednostňujete. Alebo môžeme prispôsobiť textilný komponent podľa vašich požiadaviek s požiadavkou MOQ.

4.Qualita záručný servis

Máme moderné vybavenie a prísne postupy kontroly kvality, aby sme zaručili, že všetky naše výrobky môžu spĺňať váš štandard.

Image (33)


Balenie a preprava:

Zvyčajne sa 1 šaty PCS ukladajú do 1 samostatného polygónu, 6 alebo 8 tuctov do 1 kartónu. (45 * 60 * 50)

Balenie na mieru s poly logom a kartónom s potlačou je prijateľné.

Máte na výber rôzne spôsoby prepravy: letecky alebo po mori, závisí od pohodlia,

Image (44)


FAQ:

1. Aké sú platobné podmienky?

T / T, pápež, hotovosť, Western Union atď.

2. Mohli by ste mi poslať katalóg s cenníkom všetkých vašich výrobkov?

Istá. Náš referenčný katalóg vám môžeme poslať e-mailom. Dúfam, že sa môžete pozrieť na štýly, ktoré sme predtým vytvorili, a dať nám nejaké pokyny.

3. Máte minimálnu objednávku? Môžete prijať objednávku na malé množstvo?

Áno. MOQ by mal byť 200 kusov na štýl a farbu. V posledných rokoch je butik veľmi obľúbený pre svoje jedinečné a obmedzené množstvo. Bude nám cťou, že dostanete vašu očarujúcu mini objednávku.

4. Ako môžem od vás získať vzorku na kontrolu kvality?

Môžete nám poskytnúť svoje podrobnosti o dizajne, náčrtok a potom vám ponúkneme vzorku podľa vašich pokynov, alebo nám môžete poslať existujúcu vzorku na referenciu.

5. Aký je čas odberu vzoriek a čas dodania hromadnej objednávky?

Na odber vzoriek bude potrebných 7-10 dní. Pri hromadnej objednávke bude po potvrdení objednávky zvyčajne potrebných 30 až 45 dní, ale presná dodacia lehota závisí od množstva objednávky. V každom prípade sa snažíme vyhovieť vašim potrebám.

Vyšetrovanie