Letné šaty 2020 Glamour Fashion Plaid

Tieto okúzľujúce a štýlové kockované osobnostné šaty sú vyrobené z veľmi príjemných látok a majú veľmi klasický a charakteristický kockovaný odev. Je veľmi vhodný pre dámy, ktoré majú radi kockované šaty alebo sukne.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

MODEL SHOW

Poskytuje rovnaké štýly výrokov v zmenšenej veľkosti. Tianqi je váš prístav, v ktorom sa nachádzajú dokonale proporcie určené pre ženy 5 '{{1}} "/ 1. { {3}} a menej.


Detaily produktu

Farebný zosilňovač GG; Veľkosť je možné prispôsobiť

Ručné umývanie


Naša služba

Prijať objednávku OEM:

Stav OEM je vítaný a minimálne množstvo je 100 ks na štýl, farbu / veľkosť. Keď nám pošlete obrázky alebo vzorky, nové vzorky vyrobíme a pošleme ich spolu s ďalšími položkami, ktoré si pre seba objednáte, aby ste si ich mohli skontrolovať.


Po výbere položiek .:

Budeme počítať najlacnejšie prepravné náklady a vystavíme vám faktúru naraz.Kontakt znova skontrolujte kvalitu a potom vám pošleme 1-2 pracovné dni po zaplatení, pošleme vám e-mailom číslo sledovania a pomôžeme sledovať zásielky, až kým sa nedostanú.


Popredajný servis:

Sme veľmi radi, že zákazník nám dal nejaký návrh ceny a výrobkov. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Budeme aktualizovať veľa najnovších štýlov v každom týždni pre vás odporúčame.


PROCES VÝROBKU


FAQ

1. A čo vaša výrobná kapacita?

Všeobecne povedané, naša kapacita je viac ako 30, 000 ks mesačne.


2. Môžeme na vaše výrobky vytlačiť vlastnú značku alebo logo?

Áno, samozrejme. Bude nám potešením byť jedným z vašich dobrých výrobcov OEM v Číne, aby ste splnili vaše požiadavky na OEM.


3. Aká máš silu?

Mnohoročné skúsenosti s exportom' výrobky vysokej kvality; Konkurenčná výrobná cena; Prísny systém kontroly kvality, premyslený popredajný servis.


4. Ako si zbalíte tričko?

1 ks / taška, 45 ks / kartón alebo podľa vašich požiadaviek.

5. Aké je minimálne objednané množstvo?

200 ks na štýl a farbuHot Tags: letné 2020 kúzelné módne kockované šaty, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továrne, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like