Dámske kvetinové elegantné Maxi české šaty

Dámske sexy šiltovky Halter šaty na pláž dovolenku Bikini opaľovací krém sukne
Chat teraz

Podrobnosti o produktePODROBNOSTI

Štýl: Sexy

Vzor: tlač

Proces: tlač / tlač

Štýl: prak

Dĺžka sukne: dlhá sukňa

Typ sukne: veľký typ hojdačky

Typ pasu: vysoký pás

Ozdoba na šaty: zips

Populárne prvky: šitie, nepravidelný, bez podložky, potlač

Názov látky: Chiffon

Hlavné zloženie látky: polyesterové vlákno

VEĽKOSŤ GRAFUS

M

L

POPRSIA

84

90

96

Dĺžka

136

138.5 141
Ako by sme mali začať?

Vzorová alebo skúšobná objednávka: Môžete poslať ako dopyt prostredníctvom našej webovej stránky a my vám vydáme objednávku priamo na základe vašej otázky, vrátane nákladov na dopravu.

Pre hromadnú objednávku našich návrhov: Môžete nám poslať dopyt s vybranými vzormi, množstvami každej veľkosti, vybranými tkaninami, značkovými možnosťami, cieľovým miestom na odoslanie atď. Poradíme vám celkové množstvo objednávky a cca. dodacia lehota. Po prijatí platby 30% z vkladu sa začne výroba. Ak bude hromadne pripravený, odporučíme vám zaplatiť zostatok 70% a my zodpovedajúcim spôsobom zariadime prepravu.

Pre hromadnú objednávku pre svoje vlastné návrhy: Dali by ste nám svoje návrhy, umelecké diela, preferovanú štruktúru textílií a veľkostí, alebo jednoducho referenčnú vzorku, ktorá by sa mala začať. Potom rovnaký postup uvedený vyššie.

Máme továreň viac ako 200 pracovníkov a niekoľko pridružených závodov. Prijímame moderné riadenie výroby a máme dobre vyškolený tím kontroly kvality. Nezáleží na tom, či ste veľkoobchodník, distribútor, maloobchod alebo internetový obchod. majiteľ, sme pre vás tou najlepšou voľbou.

202003111607058541766

Hot Tags: dámske kvetinové elegantné maxi bohemské šaty, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like