Ako si vyrobiť šifónovú sukňu

- Apr 15, 2019-

1. Urobte merania, a to ako vzdialenosť od vášho bedra k podlahe a veľkosti pásu (kde zvyčajne nosíte sukne). Pridajte 4 palce k dĺžke bedra od podlahy (3 palce, ak je to pre dieťa).

2. Stavebný papier položte na rovný povrch. Pásku odmerajte na jeden roh papiera a sledujte malý oblúk od jedného okraja k druhému, pričom pomocou polomeru od podlahy k podlahe plus od podlahy. Potom urobte to isté s meraním 4 palce pre dospelého a 3 palce pre dieťa. Váš materiál by mal vyzerať ako štvrtina šišky. Teraz ste vytvorili vzor.

3. Položte si látku zloženú na spôsob „hamburger“, aby bola celá šírka narezaná na polovicu. Umiestnite vzor proti záhybu a pripojte ho k materiálu. Bez kolíkov, vaša tkanina nemusí dopadnúť ani.

4. Odrežte kus látky. Keď ho otvoríte, vyrezaný materiál bude vyzerať ako polievka. Tento krok zopakujte. Mali by ste skončiť s dvoma polkruhy z vašej látky.

5. Očistite všetky hrany materiálu. Potom prišite ploché okraje dvoch kruhov a vytvorte plný kruh.

6. Otvorte väzbu deky a lem jednej z koncov. Šiť väzbu pozdĺž horného okraja plného krúžku šišky. Sew zavrel deku viazanie, ale nechajte trubice pre elastické.

7. Odrežte gumu na veľkosť vášho pása plus 2 palce. Pripevnite veľký bezpečnostný kolík k jednému koncu pružiny a prevlečte ho cez trubicu.

Vezmite elastické konce a pripnite ich k sebe, aby ste napodobňovali, kde by boli, keby ste ich mali na sebe. Šiť je spolu.

8. Odrežte spodnú časť materiálu tak, aby bola sukňa dlhšia ako 1/2 palca, ako by ste ju normálne nosili. Serge spodnej a potom lem ju ½-palcový marker na šijací stroj zložením dna dovnútra.

Tianqi Odev je skúsený vo výrobe všetkých druhov šifón sukne a šaty.

23