Ako nosiť námestie šál

- Dec 14, 2018-

Zložte štvorcový šál na diagonále a vytvorte trojuholník. Položte šál cez ramená, s bodom trojuholníka na chrbte. Zarovnajte konce šatku dohromady vpredu a potom posuňte uzol na jednu stranu, aby ste mali asymetrický vzhľad.

Preložte štvorcový šál na diagonálnu predpätú líniu a vytvorte trojuholník. Vložte stred zloženého šálu cez čelo a nechajte bod trojuholníka spadnúť na zadnú časť hlavy. Sklopte boky šatky späť okolo hlavy a prilepte ich v uzle nad bodom trojuholníka pre cigánsky vzhľad.

Zložte šál v polovici pozdĺžne, potom znova na polovicu, aby ste vytvorili dlhý tenký obdĺžnikový kus. Viazajte šál okolo krku, jeden koniec šálu dlhší ako druhý, visiaci na prednej strane hrude.

Zložte šál na polovicu pozdĺžne a potom na polovicu. Položte zložený šál na vlasovú líniu, naviňte ju okolo hlavy, prilepte uzol na krk, nechajte jeden koniec šálu padajúci na prednú časť ramena.

Sklopte šál na polovicu pozdĺžne, potom na polovicu, aby ste vytvorili dlhý tenký obdĺžnikový kus. Zaveďte šál cez pútka pásu nohavíc, spojte koniec dohromady na jednom bedre, nechajte konce visieť nad tým bokom.

Zložte štvorcový šál na diagonále a vytvorte trojuholník. Zložte dĺžku šálu niekoľkokrát a nechajte malý koniec trojuholníka zadarmo. Umiestnite šál na krk tak, aby malý koniec trojuholníka bol vpredu. Omotajte šál okolo krku niekoľkokrát a spájajte konce spolu vzadu.