Dámsky vlnený kabát

Dizajn s dvojitým náprsníkom, štýlový a štýlový. Štýlová vlnená látka, látka zmiešaná so zlatými niťami, veľmi pútavá. Interiér je zakončený bielou polyesterovou podšívkou, ktorá je veľmi hladká. Gombík so zlatom, povrch má špeciálnu textúru, farba oblečenia je vyššia. Klapky na oboch stranách ako ozdoba zvyšujú módny faktor oblečenia.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis:

Dizajn s dvojitým náprsníkom, štýlový a štýlový. Štýlová vlnená látka, látka zmiešaná so zlatými niťami, veľmi pútavá. Interiér je zakončený bielou polyesterovou podšívkou, ktorá je veľmi hladká. Gombík so zlatom, povrch má špeciálnu textúru, farba oblečenia je vyššia. Klapky na oboch stranách ako ozdoba zvyšujú módny faktor oblečenia.

Štýl č .: TQ19111109

Obsah : 100% polyester

MOQ: 200ks na štýl a farbuIné produkty

Item_wps图片

Naša služba

1.Váš dotaz bude odpovedaný do 24 hodín , náš profesionálny personál vám ponúkne iný názor podľa vášho trhu


2. Vzorka by mohla byť pripravená do jedného týždňa a bude odoslaná expresným , poplatok za výber vzorky sa vráti, ak zadáte objednávku


3. Máme vlastné továrne , návrhár , vlastný dizajn sú srdečne vítaní


4.Ponúkajte špičkovú techniku, špičkovú kvalitu a primeranú cenu

Naša spoločnosť

Our Company

Balenie a preprava

Packaing

FAQ

Q1: Aký je minimálny počet objednávok?

A1: 200ks na štýl.

Q2: Môžete prijať malú objednávku? počet objednávok môže byť nižší ako 200ks?

A2: Áno, môžeme prijať malú objednávku. Ale cena sa musí zvýšiť. Čím viac objednávok, tým nižšia cena.

Q3: Môžete akceptovať dizajn zákazníka?

A3: Áno, môžeme. Tiež môžeme dodať 100% originálny dizajn pre zákazníkov.

Q4: Môžete poskytnúť vlastný štítok / logo?

A4: Áno, môžeme. Váš vlastný štítok a logo sú vítané.

Otázka 5: Existujú lacné prepravné náklady na dovoz do našej krajiny?

A5: V prípade malých objednávok bude expres najlepší. A v prípade hromadných objednávok je cesta námornou loďou najlepšia, ale vyžaduje veľa času;

V prípade naliehavých objednávok odporúčame letecky na letisko a nášho lodného partnera pošlite k vašim dverám.


Ako sa starať o vlnené kabáty

Vlnené kabáty sú štýlovou voľbou, ktorá chráni zimu pred chladom. Aj keď starostlivosť o vlnené kabáty sa líši od povlakov mnohých iných materiálov, nie je to náročné ani časovo náročné. Na rozdiel od kabátov z menej odolných tkanín, ako je bavlna alebo nylon, tieto kabáty môžu trvať mnoho rokov. Dobrá starostlivosť a vlnené kabáty jednoducho znamenajú dodržiavanie niekoľkých pravidiel (ktoré sú vo všeobecnosti rovnaké pre všetky vlnené odevy) pri čistení a skladovaní.

how-to-care-for-wool-coatshow-to-care-for-wool-coats

Väčšina vlnených kabátov by sa mala čistiť za sucha. Pre tie, ktoré sa dajú prať v ruke, používajte iba studenú vodu a jemný čistiaci prostriedok na vlnu. Namočte kabát do vody na päť až desať minút. Opláchnite prací prostriedok čistou studenou vodou. Položte kabát na hrubú utierku a tvarujte kabát. Nechajte uschnúť na vzduchu.

Ak sa môžete vyhnúť žehleniu vlneného kabátu, urobte tak. Ak ste kabát vyložili z úložného priestoru a nechajte ho chvíľu visieť, stále má vrásky, na chladnom prostredí žehlite. Plášť položte na žehliacu dosku alebo na rovný, čistý povrch, ako je napríklad stôl. Na dámsky alebo pánsky vlnený kabát položte plachtu alebo obliečku na vankúš, aby ste ju chránili pred železným povrchom. Najlepšie výsledky dosiahnete použitím pary.

Maly gule majú nepríjemný zápach, ktorý je často ťažké odstrániť z vlny, a obsahujú toxické látky. Používajte ich opatrne (veľmi dobre vetrejte pred nosením a držte gule mimo dosahu detí alebo domácich miláčikov) alebo použite bezpečnejšieho repelentu proti moliam, ako sú céderové chipsy.

Hot Tags: dámska vlnená zmes kabátu, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like