Slipová sukňa A-line

Slipová sukňa A-line

Od pekných blúzok po rockové odpaliská Tento sa bude vždy cítiť dobre. Jedná sa o starožitnú inšpirovanú sukňu s lichotivým strihom. Vyrába sa z lesklého meďnatého materiálu z Japonska.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

OEM, ODM

Materiál : 100% cupro (je možné vyrobiť podľa vašich požiadaviek)

Veľkosť: Bežná veľkosť (vyrobená podľa vašich požiadaviek)

Vzorka dodacia lehota: 7-10 dní

Čas hromadnej objednávky: 30-45 dní, závisí od množstva objednávky.

MOQ: 200PCS na farbu


Farba: čierna
Farba: ružová

f19_04_a07_73685_16825_on_a

f19_04_a07_73685_16825_off_a

f19_04_a07_73685_16825_on_b

podrobnosti:

Vlastnosti

Na zadnej strane neviditeľný zips

Materiály a starostlivosť

Obsah: 100% meď

Starostlivosť: Ručné umývanie

Veľkosť a prispôsobenie

Vzostup: vysoký

Dĺžka: pod kolenom

Model má 5'8 / 173 a má veľkosť S

QQ 图片 20191003102633

Prečo ste si nás vybrali?

1.Vyrábame vysoko kvalitné výrobky a máme schopnosť robiť OEM aj ODM


FAQ

1 . Ako by sme mali začať?

Vzorová alebo skúšobná objednávka: Môžete poslať ako dopyt prostredníctvom našej webovej stránky a my vám vydáme objednávku priamo na základe vašej otázky, vrátane nákladov na dopravu.

Pre hromadnú objednávku našich návrhov: Môžete nám poslať dopyt s vybranými vzormi, množstvami každej veľkosti, vybranými tkaninami, značkovými možnosťami, cieľovým miestom na odoslanie atď. Poradíme vám celkové množstvo objednávky a cca. dodacia lehota. Po prijatí 30% zálohy bude zahájená výroba. Ak bude hromadne pripravený, odporučíme vám zaplatiť zostatok 70% a my zodpovedajúcim spôsobom zariadime prepravu.

Pre hromadnú objednávku pre svoje vlastné návrhy: Dali by ste nám svoje návrhy, umelecké diela, preferovanú štruktúru zloženia a veľkosti tkaniny alebo jednoducho referenčnú vzorku, ktorá by sa mala začať. Potom rovnaký postup uvedený vyššie.


2. Môžem mať vzorku?

Iste, môžeme urobiť vzorku pre vás skontrolovať našu kvalitu.


NAŠE SLUŽBY

1. Skutočná cena

Sme obchodná spoločnosť s našou vlastnou priamo továrne. Takže môžete získať vysoko kvalitné výrobky s výrobnou cenou. Pre veľkých objednávok a pravidelných zákazníkov dávame výhodné zľavy.

2.OEM Service

Akceptujeme OEM servis. Detské oblečenie môžeme vyrobiť podľa obrázka a rozmerov, ktoré ponúkate. Ďalej ponúkame službu pridávania loga zákazníka, značky veľkosti, značky prania.NAŠE FAKTORY

QQ 图片 20191003103448

Love Story of Bifurcated Sukne


On a ona sú študenti vysokých škôl. Pochádza zo vzdialených vidieckych oblastí. Pochádza z prosperujúcich miest. Jeho otec je farmár a jej otec je manažér. Okrem toho nikto nehovorí, že sú prirodzeným párom, a pod silným odporom svojej rodiny sa konečne stretli.


Je to smerové rozdelenie kandidátov, absolventi sa môžu vrátiť iba na plánovanú jednotku. Vzdala sa jednotky, ktorú jej otec našiel, a vrátila sa s ním do svojho kraja. Je to malý úradník v kancelárii. Vyučuje na strednej škole a vedie ťažký a pokojný život. V dnešnom materialistickom svete je takáto láska nielen hollywoodska „klasika“.


Ten deň bolo chladno. Za studena pretiahla svoje telo a venovala náučné hodiny študentom, ktorí predčasne ukončili školskú dochádzku.


Zavolala mu a požiadala ho, aby prišiel domov skoro na varenie. Keď sa však unavená a hladná vrátila domov, nebol tam. V miestnosti nebola žiadna popularita. Práve sa chystala variť a on sa vrátil. Spýtala sa ho, kam šiel, a on povedal, že pretože sa nemohla vrátiť, aby uvarila, vyšiel jesť. Bola tak smutná, že prišla do spálne so slzami v očiach. Keď prešla čajovým stolom, rohy rozdelenej sukne boli poškriabané. Neskôr upravila sukňu.


Toto je manželstvo, silné a krásne. Rovnako ako krásna rozvetvená sukňa, umiestnená na vhodnom mieste, vydrží aj zvetrávanie rokov, aj keď trochu zlé, pokiaľ je oprava krásnou sukňou.Hot Tags: a-line protišmyková sukňa, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like