Asymetrická sukňa zabalená do umelých hmôt

Asymetrická sukňa zabalená do umelých hmôt

Je to sarong, je to tak. Jedná sa o dlhú sarongovú sukňu s predným asymetrickým detailom. Vyrába sa z textúrovej, drapérie z Japonska.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

OEM, ODM

Materiál : 60% triacetát, 40% polyester (je možné vyrobiť podľa vašich požiadaviek)

Veľkosť: Bežná veľkosť (vyrobená podľa vašich požiadaviek)

Vzorka dodacia lehota: 7-10 dní

Čas hromadnej objednávky: 30-45 dní, závisí od množstva objednávky.

MOQ: 200PCS na farbu


Farba: Mloková zelená

podrobnosti:

Vlastnosti

Šípka v páse

Neviditeľný zadný zips

Materiály a starostlivosť

Pôvod: tkanina z Japonska

Obsah: 60% triacetát, 40% polyester

Starostlivosť: Suché čistenie

Veľkosť a prispôsobenie

Dĺžka: polovica lýtka

Model má 5'11 / 181 a má veľkosť 4

QQ图片20191003102633

Prečo ste si nás vybrali?

Vyrábame vysoko kvalitné výrobky a máme schopnosť robiť OEM aj ODM.

FAQ

1. Aké je minimálne objednané množstvo?

200ks na štýl a farbu

2. Ak mám vlastný dizajn, dokážete to?

Áno, ak chcete, aby sme urobili vzorku podľa vášho návrhu, pošlite nám jasné obrázky spolu s vašimi požiadavkami (veľkosť, farba atď.)

3. Akú silu máš?

Mnohoročné exportné skúsenosti; Vysoko kvalitné výrobky; Konkurenčná výrobná cena; Prísny systém kontroly kvality, premyslený popredajný servis.


NAŠE SLUŽBY

Kvalita je dušou našej spoločnosti

Tkanina, ktorú používame, je vysoko kvalitná. Bavlnená látka vyrobená z 95% bavlny a 5% spandexu je mäkká, bez chumáčikov a nezanecháva svrbenie pokožky detí. Sú to USA štandardy CPSIA a SGS, bezpečné, zdravé pre dieťa. opotrebenia.


NAŠE FAKTORY

42-ročný He Lin v asymetrickej umelej sukni


11. októbra sa na červenom koberci objavil filmový festival Pingyao, herec He Lin, ktorý okamžite zaujal mnohých divákov. Tú noc, Lin položil na jej spoločenský účet skupinu fotografií.


Tohtoročný 42-ročný He Lin stále vyzerá ako pamäť každého, nielen že je správne udržiavaná tvár, nie sú stopy vrások, dokonca aj krivka tela je stále rovnaká.


Lin bol prijatý na oddelenie filmového výkonu v Pekingu v roku 1996 a Chen Kun, Zhao Wei a Huang Xiaoming boli spolužiakmi. Keď bola sophomore, Lin bol sledovaný režisérom a zúčastnil sa televíznej drámy "Hand in Hand", keď ešte hrávala hrdinku Xia Xiaobing.


Od tej doby sa Karlova kariéra rozvinula veľmi dobre a získala medzinárodnú vavrínovú filmovú kráľovnú. Ale vybrala si inú cestu: byť dobrou ženou a matkou a po piatich rokoch po roku 2014 sa nevyrábali žiadne diela.


Vo februári 2015 bolo odhalené manželstvo medzi He Linom a Wu Bingom, známym scenáristom. V tom čase sama opaľovala skupinu krásnych obrázkov tehotenstva. V marci toho istého roku opálila nohy dieťaťa a oznámila narodenie dieťaťa.


Mnoho ľudí nevie, že Wu Bing, manžel He Lin, je vlastne syn slávneho herca Lv Zhonga. V novoročnom roku tiež Lin zriedka otvorene fotografoval so svojou svokrou, manželom a dcérou. Vdaná do umeleckej rodiny, ale stále s nízkym kľúčom, ktorý nechce zverejniť, je táto kvalita veľmi zriedkavá.


V súčasnosti je veľmi šťastná a príležitostne vyjde robiť filmy. Bola videná v posledných horúcich filmoch. Lin v tom hral doktora. Jeho Linova vysoká opozícia bola v tom čase na natáčacej scéne vážna. Keď však videla veľkého ducha superintendantky a režiséra, znova získala ducha a vyšla hore, aby čelila ťažkostiam.


Aj keď bolo štúdio náročné, Ho Lin sa nesťažoval. Predtým bola vystavená skupina filmových ukážok a ich chodci sedeli v pohybe na veľkom nákladnom vozidle. Len čo sa kamera otočila, kývanie kamiónu bolo skutočne umelo vyrobené, čo spôsobilo, že sa všetci rozosmiali.


On Lin je teraz najlepší čas pre hercov. Má nielen dar rokov, ale má aj vynikajúci vzhľad. Dúfam, že môže pokračovať vo svojej hereckej kariére a priniesť vynikajúce diela.

Vyšetrovanie