Asymetrický skort

Asymetrický skort

Krátka, ktorá predstiera, že je to sukňa Tricky, veľmi zložitá. Tento krátky má asymetrický detail prednej časti, ktorý vytvára ilúziu sukne. Vyrába sa z hladkej, lesklej látky.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

OEM, ODM

Materiál : 100% polyester (je možné vyrobiť podľa vašich požiadaviek)

Veľkosť: Bežná veľkosť (vyrobená podľa vašich požiadaviek)

Vzorka dodacia lehota: 7-10 dní

Čas hromadnej objednávky: 30-45 dní, závisí od množstva objednávky.

MOQ: 200PCS na farbu


Farba: čierna

podrobnosti:

Vlastnosti

Zapínanie na zips

Faux zvárané vrecko vzadu

Materiály a starostlivosť

Obsah: 100% polyester

Starostlivosť: Možno prať v práčke

Veľkosť a prispôsobenie

Vzostup: vysoký

Noha: Pravidelné

Model má veľkosť 5'11,5 / 181 a má veľkosť 4


QQ图片20191003102633

Prečo ste si nás vybrali?

Vyrábame vysoko kvalitné výrobky a máme schopnosť robiť OEM aj ODM

FAQ

1. Ako vypočítať poštovné?

Poštovné sa počíta v súlade s hmotnosťou, takže nakupujte viac a ušetrite viac! Napríklad: expresný poplatok EMS je takmer rovnaká cena za 1 alebo 5 položiek v balení. čím je balík hrubší, tým lacnejšie sú prepravné náklady na KG.

2 . O dodacej lehote.

Po zadaní objednávky najprv skontrolujeme vašu objednávku a potom vám do 24 hodín zašleme faktúru. A ako naši starí veľkoobchodníci (objednávka u nás predtým.) Skontrolujeme prioritu vašej objednávky a najprv si pre vás pripravíme položky, ktoré máme na sklade, a potom vám pošleme faktúru s presným poštovným. Takže po zaplatení a pošleme vám ho do 1 pracovného dňa. A ako noví veľkoobchodníci by sme vám mohli poslať balík do 2 pracovných dní.  

3. Mohli by ste mi oznámiť prepravné náklady pred objednávkou?

Náklady na dopravu závisia od hmotnosti, spôsobu doručenia (EMS, DHL, námorný tranzit) a krajiny určenia. Pred zadaním objednávky je pre nás ťažké určiť presný prepravný poplatok. Po prijatí faktúry, ak nie ste spokojní s našim prepravným, môžete objednávku zrušiť.


NAŠE SLUŽBY

Sme výrobca, šetríme poplatky agentom a znižujeme náklady za vás

  Dobrý popredajný servis

  Zaručená vysoká kvalita

  Každý odev môže byť vyrobený presne podľa vašich požiadaviek, zmien v dizajne

  Akceptovaná veľkosť zákazníka a veľkosť plus

  Majte plynulé dodanie načas

  Zmena tkaniny závisí od vašich požiadaviek

NAŠE FAKTORY


Zhou Dongyu bol opitý ako blato

Zhou Dongyu bol nedávno vystavený cestovaniu so záhadným mužom v Dubaji a tvrdil, že sa stretol so svojimi rodičmi. Netizens špekuloval o tom, či mal Zhou Dongyu nový milostný pomer. Avšak ešte predtým, ako sa vzťah formalizoval, médiá fotografovali Zhou Dongyu opitého neskoro v noci. Netizens sa pýtal, či je to nová milostná aféra, ktorá spôsobila zlú náladu Zhou Dongyu.

12. októbra sa vo fotoaparáte objavila Zhou Dongyu, ktorá mala na sebe bielu kúpeľňu a asymetrický Skort. Zdá sa, že jej štíhle vtáčie nohy sa v túto chvíľu nedokážu uplatniť, a tak mohla ísť iba pomocou svojej asistentky. Bola taká malá, že sa oprela o ruky asistenta, tichá a tichá, nie polovica obvyklých duchov a koní.

Aj keď zakryla hlavu bielym klobúkom, aby sa jej tvár v tejto chvíli rozmazala, Zhou Dongyu bol jasne opitý z vážneho výrazu na tvári, keď jej pomocník pomohol, a keď si Zhou Dongyu nemohla pomôcť spadnúť, asistentka sa pokúsila napraviť jej pocit námahy.

Drunken Zhou Dongyu občas kopne a kopne do nôh a vo svojich rukách stále robí malé pohyby. Vyzerá nevinne a krásne. Aký je dôvod jej opitosti, že potrebuje pomoc od asistentky? Zhou Dongyu, ktorý bol vždy veľmi pochmúrny, živý a optimistický, sa v tomto stave náhle objaví vo vašom očiach. Je skutočne čudné, že mnoho netizénov začína pochybovať o tom, či sa zmenila jej nová láska. Nie je triviálne, aby dievčatá stratili lásku. Je dosť racionálne piť, aby sme utopili smútok.

Piť toľko alkoholu uprostred noci je nielen škodlivé, ale aj nebezpečné. Dúfam, že sa dokážete chrániť a nebudete sa z tohto štýlu učiť.

Neviem, či existujú nejaké nadväzy na túto milostnú aféru. Koniec koncov, Zhou Dongyu má teraz 27 rokov. Keď sa sústreďuje na konanie, skutočne musí premýšľať o svojich celoživotných záležitostiach. Dúfam, že toto opilstvo nie je ako každý.


Hot Tags: asymetrický skort, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like