Módne sexy Coco omotané okolo vás čírej sukne

Módne sexy Coco omotané okolo vás čírej sukne

Venujte sa svojmu bábätku v tejto dramatickej sieťovej sukni s zamatovým pásom s háčikovými uzávermi, závesnou sieťovinou s jemnou sieťovinou, otvorenou strednou prednou štrbinou a vysokým nízkym štýlom. Spárujte ho s vašou obľúbenou súpravou podprsenky alebo jednoducho noste pod ňou nič. (Nohavičky nie sú súčasťou balenia.)
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Štýl č .: TQ20200219001

Môžeme DO OEM, ODM

Zloženie: 95% nylon, 5% elatán

Vzorka dodacia lehota: 5-7 dní

Čas hromadnej objednávky: 20-25 dní

MOQ: 100ks na štýl a farbu


Farba: čierna

FAQ

1.Môžeme na vaše výrobky tlačiť vlastnú značku alebo logo?

Áno, samozrejme. Bude nám potešením byť jedným z vašich dobrých výrobcov OEM v Číne, aby ste splnili vaše požiadavky na OEM.


2. Ako sú náklady na vzorku a čas vzorky?

Náklady na vzorky závisia od dizajnu, vzorku hneď po príchode látky vyrobíme, je to asi 7-10 dní.


3.Ako vzorky?

Ponúkame vzorky pred uskutočnením akejkoľvek výroby tak, aby výroba presne zodpovedala vašim očakávaniam. Vzorky môžu byť doručené približne 7-10 dní po vykonaní platby vzorového poplatku.


Naša továreň

S akou blúzkou vyzerá sukňa dobre?

Sieťovaná sukňa je tento rok v lete obľúbeným kusom. Je to hlavne štýl sukne. Existujú ľahké jednovrstvové sukne a vrstvené sukne s vrstveným koláčom. Bez ohľadu na to, ktoré z nich môže spôsobiť, že vaše telo bude ľahšie a tenšie. V každodennom živote sú tričko a gázová sukňa najbežnejšou kombináciou. Dievčatá si myslia, že je to v poriadku, keď zápasia. Keď však idú z ulice, budú vyzerať obyčajne a vulgárne, keď uvidia rovnakú kombináciu. Takže si nemusíte robiť starosti s nasledujúcimi tromi druhmi topov, s okovanou sukňou bude viac jedinečná. Samozrejme, venujte pozornosť detailom ďalších častí, budete lepší.

1 、 Francúzsky top + šifónová sukňa

Francúzska retro top je tiež jednou z tohtoročných obľúbených položiek. Retro a jasný zázvor, jemný a jednoduchý výstrih do V, tenký a praktický dizajn zapínania v páse, sladké a jemné plisované šaty, ľahká a tenká sieťová polovica sukne, pár malých kožených topánok rovnakej farby a módneho zmyslu času a biela čiapka. Celá farba oblečenia je harmonická a jednotná. Retro a sladké Trochu hravé ulice. Schopne zakrýva nohy a vaše telo viac osvetlí. Jednoduchá plná farba je vhodná na prispôsobenie sa rôznym štýlom vrcholov.


2 susp Podprsenka Top Top + vrstvená sieťovaná polovica sukne

Módne a vône citlivé módne elity, určite a vedomé, že tento rok v lete bude mať miesto pre podprsenku top, sexy a sladké, takže vaše hornej časti tela sa javí viac drobná, ale aj s vysokým pásom vrstvené pletivo polovica sukne tvoriť úzky zvršok a široký, tenký efekt, s párou obuvi pre voľný čas, elegantná sexy a ležérna ulica, ktorá je plná pútavého baru! Je vyrobená z mäkkej šifónovej tkaniny s úplným prehnutím a technológiou nepravidelného vrstvenia, ktorá zdôrazňuje zmysel pre detailný dizajn, a tiež robí nesmrteľným, vhodné pre víly s úzkym rozkrokom.

3 、 Sladké plece + nepravidelná polovica sukne

V lete je to vhodné pre vrchnú časť rukávov s krátkym rukávom, ktorá sa prejaví v rohu ulice. Elastická a pevná horná časť ramena plná vrások ukazuje jemnosť a sexualitu žien bez výhrad. Je zladená s vysokou pásovou polovicou sukne toho istého farebného systému, nepravidelným rezom zo sieťoviny, plným trojrozmerného zmyslu pre hierarchiu a telo je pri chôdzi ľahké a flexibilné. Rovnako ako v prípade technológie nepravidelného laminovania je pod vrstvou ľahkého sieťového materiálu pocit vrstvenia plný a cesta je tiež veterná, zvlášť pekná.


Hot Tags: Módne sexy Coco omotané okolo vás čírej sukne, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť