Nepravidelná sukňa na zips Jeans

Nepravidelná sukňa na zips Jeans

Nepravidelné džínsy krátke sukne leto 2019 Nové vysoké pasy v tvare polovičnej sukne nohavice Ins prehriate One Step Hip Sukňa
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

udržujte svaly žalúdka .

Vysoký pás


Módne zasvätené

ZIPPER

Ľahko vložte veci do zadného vrecka

 

Taoove sukne na zipsy nie sú nikdy zlomené.

Žena sa volá Tao.

Jade red si okamžite spomenul na ťavské ťavy. Premýšľala, či bude táto žena mladá a krásna?

Tao povedal, že pracovala a žila v inom meste, ale neodvážila sa tam rozprávať milostný príbeh. Dúfa teda, že bude v programe o 3:30 ráno. Týmto spôsobom môžeme povedať tajomstvo našich sŕdc bez toho, aby ich poznali známi ľudia, čo vedie k zbytočným odhadom.

Je potrebné uviesť jeden dôvod: teraz je vydatá žena a jej dcéra práve oslavuje svoje prvé narodeniny.

Yuhong sa veľmi nezaujíma o takzvané emocionálne príbehy vydatých žien. Nemala však po ruke zvlášť vhodnú tému, preto najprv posúdila a vypočula ženu. Myslela si, že keby existovalo viac vhodných predmetov, túto ženu by nevyužila.

Tao nie je veľmi dobrý v rozprávaní príbehov po telefóne, preto požiadala Yuhong, aby vyšiel a stretol sa s ňou.

Takéto pozvania sú tiež časté. Jade Red dostáva podobné pozvánky na zasadnutie takmer každý deň. Vo väčšine prípadov by odmietla alebo poslala asistenta. Tentoraz bola pripravená ísť sama. Pretože miesto, kde ju žena požiadala, sa stalo čajovňou oproti jej susedstvu.

Asistent Yuhong žije ďaleko od tejto čajovne. Okrem toho je čas na odpočinok. Dievčatko sa tiež chce zamilovať. Jade zvyčajne nedovolí jej asistentke pracovať nadčas. Dúfa, že mladý chlapec si užije sladkosť lásky viac.

Každé vydanie je vysielané naživo o 3:30, každé dva dni. Pôvodne sa plánovalo vydávať jedno číslo denne. Neskôr sa stalo problémom dvojdňové kvôli problémom s materiálnym a personálnym odpočinkom, spolu so sponzorskými poplatkami atď.

Taoes prišiel pol hodiny vopred. Hotel, v ktorom zostala, sa nachádzal neďaleko čajovne, čo je typický obchodný reťazec hotelov.

Jade red je stále oblečená vo formálnom oblečení.

Na rozdiel od fantázie je Tao krátka a tučná žena. Vyzerá to trochu nervózne, ale stále je to celkom slušné.

Po tom, ako sa predstavila sebe, začala Tao rozprávať svoj príbeh.

„Keď počuješ, že som ženatý a má deti, musíš si myslieť, že som nezodpovedná žena, že? V skutočnosti to tak nie je. O tom chcem hovoriť skôr, ako sa vydám, a skôr ako poznám svojho manžela. „Aj tak je to stále špinavé, nie? Vydatá žena s deťmi premýšľa o ďalšom mužovi. Toto je nemorálne správanie. Je to tak?

Yuhong bol ohromený. Čoskoro pochopila nejednoznačnosť ženy. Nalila jej pohár vody a zamyslene povedala: „Nehovor to. Každý má v srdci tajomstvá. Pokiaľ toto tajomstvo nezničí skutočný život, malo by to byť rozumné. záťaž a tlak na seba. ““

Tao sa napil čaju, jemne sklopil pohár, upratal veci pred svojím stolom a položil ruku na stehná pod stôl.

„Možno to vidíš aj ja. Bol som veľmi poslušný žena, keď som bol mladý. Od predškolskej výchovy po vysokoškolské vzdelanie to zabezpečovali moji rodičia. Zahŕňa to výber majora a nájdenie zamestnania po promócii. rodičia. Nie som veľmi presvedčený a neodvažujem sa. Obávam sa, že moji rodičia budú so mnou sklamaní a že zlyhám. V skutočnosti som zbabelá žena.

Nikdy som sa naozaj nemiloval. Žiadny chlapec mi nikdy nenavrhol stretnutie, aby mi ukázal svoju náklonnosť. Moja žena, rovnako ako ja, sa nikdy nemilovala. Sme priateľstvo našich otcov. V našej generácii sme sa stretli tri alebo päťkrát, jedli niekoľko jedál a rozhodli sme sa oženiť. Všetko pripravujú rodičia vopred. Postupujeme podľa harmonogramu.

Deň pred včerajškom bol jeden z mojich kolegov chorý. Mala iba dvadsaťsedem rokov a povedala mi: „Tao, ak si ľutoval, čo si neurobil, skúste to teraz, ak je už neskoro. Deň po tom, čo mi povedala tieto slová, spáchala samovraždu. Jej choroba je veľmi vážna, ťažko liečiteľná a liečebný proces je bolestivý. Asi nemohla znášať bolesť. Takže myslím na seba, na veci, ktoré ľutujem.

Som ženatý, mám deti a preberám zodpovednosť za svoju rodinu. Chcem len nájsť miesto, kde by som mohol hovoriť o Xiaotao. Potom sa budem cítiť pohodlnejšie. Som si istý, že nemám žiadne ďalšie myšlienky. Som žena, ktorá nemôže celý život podvádzať. Pretože som príliš zbabelý, vykoľajenie spôsobí, že stratím svoje súčasné postavenie, takže sa určite neodvážim. ““

Yuhong sa pozrel na 27-ročnú ženu.

Pri pohľade zvonka, najmä na oblečenie a spôsoby, vyzerá žena veľmi staromódne a dôstojne, v spojení s bielymi vlasmi na chrámoch, nie je vidieť, že je taká mladá.

Ako predpokladal Jade Red, Tao sa narodil v oficiálnej a komerčnej rodine. Jej matka je teraz vedúcou funkčného oddelenia v meste, kde žije. Jej otec je známy finančník a miestny zástupca Národného ľudového kongresu.

Takéto rodiny prirodzene kladú veľké nádeje na svoje jediné dieťa.

Našťastie je Tao skutočne inteligentný a ambiciózny. Vždy mala dobré akademické vzdelanie a rovnako ako jej otec sa zaujímala o financie, najmä o investičné bankovníctvo, ktoré je lepšie ako jej otec.

Podľa vlastných slov Tao dostala takmer všetky ocenenia svojho veku, okrem lásky.

Láska k nej, dôvod, prečo je ťažké povedať jej rodičom a ľuďom okolo nej, je to preto, že miluje ľudí a jej rodinu, vedomosti, neexistuje zodpovedajúce miesto.

Pretože miluje chlapca, ktorý v škole čistí a žehlí oblečenie v škole.

Tao poznal Xiangziho rok, keď vyštudoval univerzitu.

Až doteraz si Taoes pamätali, že Xiangzi vidia prvýkrát. To popoludnie nemala žiadne triedy a chodila späť do svojej internáty, aby pokračovala v písaní dizertačnej práce. Keď som prechádzal po čističi, videl som malého chlapca sediaceho na prednom schode. Keď ju chlapec videl prechádzať, vzhliadol a mžoural. Tao tiež chlapca jasne videl.

Xiangzi nebol príliš pekný a bol trochu tučný. Pokožka je veľmi biela a na slnku je možné vidieť aj veľmi jemné kliny. Pár čiernych očí, šilhavý, akoby akoby mal vysoký svetelný efekt. Xiangziho obočie bolo veľmi čierne a silné, zvlášť na jeho bielej tvári. Vykazuje prehriatú divočinu, ale môže vzbudiť túžbu srdca Tao.

Je to prvýkrát, čo majú Taoes pre mužov osobitný pocit.

Musím pripustiť, že Xiangzi je vulgársky vyzerajúci muž, ale je to Taoovo „jedlo“.

Tao na neho dlho hľadel. Xiangzi nakoniec stratil pokoj a premýšľal, na čo sa pozerá.

Tao povedal: „Myslím, že ste s tým oboznámení.“ Ospravedlnenie tejto konverzácie je tiež nemotorné.

Pian Xiangzi veril, že okamžite povedal: „Pracujem tu. Musel si prísť prať šaty a prikrývky, aby si ma videl.“

Tao okamžite povedal áno.

Títo dvaja ľudia sú tak známi.

Chlapec, Xiangzi, študoval iba základnú školu. Venoval sa farme v dedine, ale neskôr vyšiel pracovať s chlapcami v dedine. V reštaurácii sa podávali taniere a predával sa odev. Teraz príďte do tohto čističa pracovať, zabaliť a jesť, mesačná mzda je 1 000 juanov. Prevádza tento čistič s iným chlapcom. Majiteľ prichádza zbierať peniaze každé ráno. Zvyčajne sa o nich nestará.

Xiangzi žehlí, opravuje odevy, upúšťa nohavice a tak ďalej.

Taoes nemajú žiadne šaty na žehlenie a opravy, ani nohavice na uklizenie nôh. Nevedel teda, z akého dôvodu by sa mohol priblížiť k Xiangzi.

Xiangzi povedal, že zmení aj zipsy, aby bolo možné meniť zipsy na školskej prikrývke alebo na nohaviciach. Cena je tiež lacnejšia ako mimo, a za to je provízia.

Tao sa vrátil do internátu, odrezal všetky zipsy na posteľnej bielizni v internáte a potom našiel Xiangzi so štyrmi posteľnými bielizňami.

Xiangzi bol vo svojej práci rýchly a za menej ako pätnásť minút sa všetko zmenilo.

Taoes začal znova premýšľať o džínsoch. Išla do dievčenského šatstva a hľadala sukne so zipsami. "Požičala si ich" a vystrihla ich, aby našli Xiangziho. V nedeľu som šiel domov, zdvojnásobil som oblečenie vnútri i mimo domu a ukázal som šaty, ktoré som nemal na sebe sedem alebo osem rokov. Zabalil som dve veľké tašky. V škole si každý deň vzala džínsovú sukňu, aby našla Xiangziho na zips.

Taoes prichádzajú zakaždým, keď v popoludňajších hodinách nie je žiadna trieda. V tom čase v obchode vo všeobecnosti nebol nikto a Xiangzi bol ten, kto obchod udržiaval. Dvaja ľudia môžu dlho hovoriť.

Taoes neviem prečo. Toľko hovoria s Xiangzi. Napríklad pôvodný názov Xiangzi je napríklad Ma Xiantao, ktorý môže hovoriť pol hodiny. Tao povedal, že sa mu páčilo meno Ma a jesť Xiangzi. Xiangzi hovoril o výsadbe stromov Tao a zbere Xiangzi, keď bol mladý.

Hovorili tiež o Jay Chou, Cai Yilin a kórejských operách. To sú veci, ktorým sa Taoes predtým nezaujímal. Z tohto dôvodu išla na internet skontrolovať na dlhú dobu a kúpila albumy Jay Chou - všetko originálne. Keď dostal darček, Xiangzi vzrušene plakal.

Neskôr sa Tao vrátil, aby opravil zips, a Xiangzi trvala na tom, aby jej už neúčtovala žiadne ďalšie peniaze. To je v poriadku. Môže dať Xiangzi darček. Kúpila Xiangzi veľa občerstvenia, oblečenia a tašiek. Zakaždým, keď sa Xiangzi odmietol vzdať, šťastne to prijal.

Dievča, ktoré udržiava obchod s Xiangzi, tiež chápe význam Taoes. Neskôr, zakaždým, keď som videl prichádzať Tao, došiel som z vlastnej iniciatívy a nikdy som sa nepozeral späť. Taoes jej samozrejme dal veľa občerstvenia a ovocia.

Po absolvovaní maturitnej skúšky a obhajoby dizertačnej práce Tao formálne ukončil štúdium. Taoes nechce ísť ani nechce ísť. Pokračovala v škole pod zámienkou prijatia na postgraduálnu prijímaciu skúšku. Týmto spôsobom môže pokračovať v hľadaní Xiangzi každý deň. O láske nikdy nepovedala nič.

Sú zamilovaní? Ale nikdy o tom nič nespomenuli.

Pretože Xiangziho myseľ kvitla, v jej postgraduálnej prijímacej skúške nedošlo k žiadnemu skutočnému pokroku. Okrem toho pre ňu rodina zariadila prácu, takže sa mohla rozhodnúť len vrátiť sa do práce.

Na poslednom stretnutí Xiangzi niekoľkokrát spomenul tému „dvaja ľudia“ a „spolu“. Taoes sa rozišli.

Xiangzi teda nič viac nepovedal.

V deň odchodu Tao odišiel Xiangzi, aby ho vydal, držiac handričku. V taške sú nejaké zelené a svedomité Xiangzi, iné kyslé a iné tvrdé. Tao objal batožinu a krčil sa na letisku a plakal sám.

Keď sa o mesiac vráti do školy. V sušičke bola čierna, tučná žena stredného veku. Povedala, že Xiangzi sa vrátil do dediny, aby sa oženil.

Odvtedy sa sukňa Tao nikdy nezlomila.


Hot Tags: nepravidelné džínsy so zipsom, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť