Len sopka s-line sukne

Len sopka s-line sukne

Určite budete mať tento švih, keď vstúpite do tejto Midnight Blue Midi sukne! Táto kruhová sukňa, ktorá je súčasťou našej značky Tianqi s menovkami, má dizajn s vysokým pásom a inšpirovaná vintage a určite ovplyvní množstvo tanečných súborov.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Obal: 80% polyester, 15% Rayon, 5% Spandex. Podšívka: 100% polyester.

Pranie v práčke.

Tkanina neposkytuje roztiahnutie. Elastický pás.

Bočné vrecká. Plne lemované. Bočné zapínanie na zips.

10095359_just_this_sway_a-line_skirt_scarlet_ALT0610095359_just_this_sway_a-line_skirt_scarlet_ALT03


10095359_just_this_sway_a-line_skirt_scarlet_MAIN

10095359_just_this_sway_a-line_skirt_scarlet_ALT02

10095359_just_this_sway_a-line_skirt_scarlet_ALT05


10095359_just_this_sway_a-line_skirt_scarlet_ALT04

10095359_just_this_sway_a-line_skirt_black_ALT0410095359_just_this_sway_a-line_skirt_brown_floral_ALT0410095359_just_this_sway_a-line_skirt_mustard_ALT04

10095359_just_this_sway_a-line_skirt_blue_ALT02

10095359_just_this_sway_a-line_skirt_blue_ALT04

10095359_just_this_sway_a-line_skirt_blue_MAIN

10095359_just_this_sway_a-line_skirt_olive_ALT02

10095359_just_this_sway_a-line_skirt_olive_MAIN

Merania položiek - v palcoch:

QQ 图片 20190930195422

Máme jedinečnú tabuľku veľkostí pre našu vlastnú exkluzívnu kolekciu, ktorá má na mysli vás, našu komunitu, širšiu škálu veľkostí! Pomocou tejto tabuľky nájdite svoje dokonalé riešenie.


Naša továreň:

QQ 图片 20181226191759

QQ 图片 20181226191741
201909301723011768990

FAQ


1. Prečo si vybrať nás?

Vyrábame vysoko kvalitné výrobky a máme schopnosť robiť OEM aj ODM

 

2. Môžem mať vzorku?

Iste, môžeme urobiť vzorku pre vás skontrolovať našu kvalitu.

 

3. Ako sú náklady na vzorku a čas vzorky?

Náklady na vzorky závisia od dizajnu, vzorku urobíme ihneď po príchode látky, to je asi 7-10 dní.


NAŠE SLUŽBY

Dodacia lehota:

Aby vzorka potrebovala asi 7-10 dní.

Hromadná objednávka potrebuje asi 30-45 dní.

balenie:

Normálne balenie je jeden kus polybag, 40-60 ks v jednej krabici.

Môžeme tiež baliť podľa požiadaviek zákazníka.

Doprava:

Námorná preprava potrebuje asi 2 - 3 týždne.

Letecká preprava potrebuje asi 1 - 2 týždne.

Často ponúkame nás Express vrátane DHL TNT UPS a zvyčajne potrebujeme asi 3-5 dní.


S akým typom topov má sukňa A-Line?

Ak nie ste zručný kaderník, neviete, ako sa nosiť v jesennej a zimnej sezóne, aby ste ukázali vysoký a tenký vzhľad, dnes Xiaobian v tomto odporučíte niekoľko zápasov, s sukňou A-Line je veľmi vhodná pre krátke dievčatá, oh, nech sa vizuálne stanete vysokou krásou.


Existuje veľa druhov sukní, ktoré sme videli, a sukne A-Line sú jednou z najbežnejších a často opotrebovaných sukní. Ženy prirodzene milujú sukne. Rovnako ako koláče, majú veľa príťažlivosti. Sukne A-Line majú veľa výhod, a preto ich väčšina žien rád nosí.


Po prvé, tvar jej sukne urobí naše nohy dokonalejšími. Po druhé, môže nám to pomôcť vyriešiť časť tuku. Vďaka svojmu štýlu vyzerajú naše nohy tenšie. Výsledkom je, že mnohé ženy radi nosia sukňu A-Line a radi ju používajú aj s iným oblečením. Môže to ísť s oblečením pre voľný čas?


Mnohí ľudia sú zvyknutí nosiť kúpeľňu s niektorými nohavicami, ale v skutočnosti je kúpeľňa obzvlášť široká. Aj keď patrí k športovému štýlu pre voľný čas, môže sa dobre kombinovať s niektorými sukňami a šortkami. Sukňa A-Line nemôže uniknúť svojej mágii.


V súčasnosti bude veľa študentov nosiť voľné hygienické odevy a džínsy A-Line sukne, najmä študentov stredných škôl. Toto usporiadanie navyše neporušuje pocit a dodáva študentom príjemnú atmosféru a neformálnu atmosféru. Ľudia, ktorí majú radi štýl dospievajúcich dievčat, si môžu zvoliť kombináciu košele A-Line a sukne A-Line.


Sukňu A-Line je možné obliecť do toaletného oblečenia. S čím iným oblečením sa dá obliecť? Tu je návod, ako vyriešiť svoje hádanky.


Svetre sú v zime nevyhnutné odevy. Sveter môže prevliecť niekoľko spodných bielizní. V zime nám prináša veľa tepla. Tento rok je veľa módnych šiat a nie je nič zlé na svetroch a sukniach. V zime sveter so sukňou a teplé spodky. Týmto spôsobom sa môže stať prekrásnou prírodou. A tento druh oblečenia bez ohľadu na vek.


Pred niekoľkými rokmi boli košele vždy oficiálne. Väčšina ľudí mala na sebe košele, keď pracovali alebo sa stretávali s dôležitými ľuďmi. Inak je vo voľnom čase málo košieľ. Ale teraz čoraz viac ľudí vie, ako nosiť košele, zvyčajne môžu mať iný temperament a štýl. A košeľa a sukňa A-Line sa zhodujú, jedna sa nazýva vysoká, druhá sa nazýva živá. Na pracovisku môže byť tiež oblečený ako je tento, a to ako módne, tak nevyzerajú náhle. Viac ženám prináša aj väčší výber.


Ak sa v súčasnosti urobia nejaké zmeny v štýle krátkych rukávov, mnohé z nich sú celkom bežné. Ale ak viete, ako sa obliecť a zápasovať, môžete tiež nosiť temperament. Nedávno môžete tiež zistiť, že toto leto veľa ľudí rád nosí oblečenie, ktoré ukazuje plecia a presakuje pupočnú šnúru. Takéto oblečenie skutočne urobí celú našu osobu krajšou. Je to tiež dobrá voľba na nosenie krátkych rukávov s netesnými plecami a sukňami A-Line. Tento druh oblečenia je v lete tiež plný X. J, lepšie priťahujte oči opačného pohlavia.


Samozrejme, existuje niekoľko oblekov sukne, ktoré už boli pre vás prispôsobené, a nepotrebujete veľa úsilia. Ale oblek nie je rigidný, niekedy sa môžu lepšie prispôsobiť ich vlastné nápady.


Teraz je sukňa A-Line tiež jedným z najpopulárnejších účesov. Vo všeobecnosti majú dámske šatníky aspoň jeden. Pokiaľ chcete zápas, chcete byť slobodní a bezstarostní, živí a milí, mladé dievčatá, cisárska sestra Fan. Ak chcete vylepšiť svoje oblečenie, môžete navštíviť párovacie schopnosti módnych ľudí, aby ste lepšie porozumeli oblečeniu.

Tento článok je editovaný Davidom z Tianqi Garment Factory.

Hot Tags: práve táto sway s-line sukne, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továrne, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť