Sieťovaná sukňa na jeseň

Sieťovaná sukňa na jeseň

Použiteľný vek: 25 - 29 rokov, veľkosť: priemerná veľkosť, štýl: ľahká zhoda, typ pásu: vysoký pás, klasifikácia farieb: Čierna jazero modrá, marhuľa, šampanské, zafír, oranžová, módne prvky / postup: priadza, zloženie materiálu : 97% polyesterové vlákno a ďalšie 3%.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

O1CN01qUOHa81QdaINbpXBS _ !! 654051999

Lake blue

Sieťovaná sukňa, vyzerá tak štíhle, že ju môžete nosiť, či už ste tučný alebo tenký.

Elastický dizajn s vysokým pásom, vlajúce sukne.

O1CN015QU6Ir1QdaIPbvcRj _ !! 654051999

Podrobnosti: Dvojitý spodný lem, Pohodlná podšívka.

Tmavomodrá

oranžová farbaČierna farbaS akým typom topánok sukne ide?

Jeseň je romantická sezóna. Jeseň je to pravé pre randenie. Dostala slečna a sestra pozvanie od boha? Pred datovaním by ste sa mali samozrejme krásne obliekať, takže keď idete von, máte dobrú náladu. Šaty obrazovky vás urobia trochu rozprávkou. Je to tak milé pre vaše srdce a robí z vás miláčik za sekundu.

Sieťovaná sukňa je obľúbená mäkká dievčina, ktorá po nosení jemného temperamentu dáva ľuďom sladký pocit, voľná sukňa môže zakrývať mäso na nohe má tenký účinok. Sukne na tortu sú uložené vo vrstvách. Po ich nasadení sa stanete malou princeznou. V bunde so zvonovým rukávom nosia horná a dolná ozvena sladký temperament.

Gázová sukňa môže tiež nosiť pocit malej vône. Pohodlná a priedušná gáza sa nebude nudiť. Romantický a elegantný materiál bude nosiť víly. Sieťovaná sukňa je tiež veľmi univerzálna. To môže byť uzavreté s rôznymi štýlmi bunda, s ramennou bundou, aby ľuďom trochu sexy pocit, odhaliť sexy kľúčnej kosti, ukázať trochu sexy temperament, zvlášť vhodný pre datovania oblečenie.

Biela je veľmi čistá farba, sukne z bieleho pletiva sú vhodnejšie na jarné nosenie, dávajú ľuďom malý svieži dych plný rozprávkového ducha, obliekajú krásnu sukňu a rande s bohom, fotia krásne obrázky. Biela sukňa zo sieťoviny so šifónovou košeľou, zvlášť vhodná na jarné nosenie, svieža a módna zároveň, priedušná a nie matná, mimoriadne pohodlná.

Pre dievčatá, ktoré sa nezhodujú s oblečením, by si výber mal zvoliť základný typ. Sieťovaná sukňa polovičnej dĺžky je inteligentná a elegantná s temperamentom. Môže ísť von s jednoduchým čistým farebným tričkom a má sladký pocit. Tričko s polovičnou sukňou obrazovky, randením a nakupovaním môžete nosiť každý deň. Je tak sladké, že exploduje.

Dátum na nosenie krásnej sukne polovičnej sukne, sladkej sukne na nosenie rozprávkového, nie vyberavého modelu, štyroch sád, ktoré sa ľahko nosia.


Hot Tags: ok sukne na jeseň, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továrne, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť