Mini sukňa A-line

Mini sukňa A-line

Nechajte tieto hry vidieť svetlo. Buh-bye zimné vrstvy. Jedná sa o mini-sukňu s priamym pásom vyrobenú z matnej prikrývky.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

OEM, ODM

Materiál : 100% polyester (je možné vyrobiť podľa vašich požiadaviek)

Veľkosť: Bežná veľkosť (vyrobená podľa vašich požiadaviek)

Vzorka dodacia lehota: 7-10 dní

Čas hromadnej objednávky: 30-45 dní, závisí od množstva objednávky.

MOQ: 200PCS na farbu


Farba: Betón

podrobnosti:

Vlastnosti

Neviditeľný uzáver na zips

Vnútorné vrecká

Plne lemované

Materiály a starostlivosť

Obsah: 100% polyester

Starostlivosť: Suché čistenie

Veľkosť a prispôsobenie

Dĺžka: polovica stehna

Model má 5'11 / 181 a má veľkosť 4

QQ 图片 20191003102633

Prečo ste si nás vybrali?

Vyrábame vysoko kvalitné výrobky a máme schopnosť robiť OEM aj ODM.

FAQ


1. Ako dodáte šaty? A ako dlho to bude trvať?

Expres vyberieme z FedEx, DHL, TNT, UPS, atď. Podľa vášho cieľa. Všeobecne platí, že môžete dostávať svoje položky po 7 pracovných dňoch, väčšinou to trvá len 3 až 5 pracovných dní. Pri veľkých objednávkach vám úprimne odporúčame doručenie letecky a po mori.

2. Prečo má nejaký tovar rozdiel medzi obrázkom webovej stránky a praktickými položkami?

Vzhľadom k tomu, rozdiel svetla a prehliadač, tiež rôzne šarže, materiál môže byť malý rozdiel.Napriek ako podšívka, takže na vedomie, výrobky, ktoré majú byť v naturáliách, niekedy je obrázok len pre informáciu.

3. Prečo je vaša cena vyššia ako u iných dodávateľov?

Rôzne výrobky majú odlišnú cenu, aj keď rovnaký výrobok, ktorý používa odlišnú štruktúru a spracovanie, bude mať inú cenu, ako dodávatelia, sľubujeme, že zákazníkom poskytneme najlepší predpredajný a popredajný servis!

 

NAŠE SLUŽBY

Profesionálny servis:

S viac ako 5 ročnými skúsenosťami v medzinárodnom obchode vám môžeme zaistiť bezpečný a príjemný nákup:

Dúfame, že vďaka dobrej komunikácii, rýchlemu doručeniu a vynikajúcim službám bude váš seriózny, spoľahlivý a konkurencieschopný dodávateľ.

NAŠE FAKTORY

Čo je sukňa A-line?

A-line sukňa je druh sukne s úzkym pásom a širším okrajom sukne. Bežná skladaná sukňa je obvykle navrhnutá s líniou A. Sukne A-line sú rozdelené do dvoch typov, pevné sukne A-line s nízkou relaxáciou bedra a šikmé sukne s voľnými sukňami.

Svetlé šaty A-line sú naivné a majú neodolateľnú detskú krásu, zatiaľ čo čierne šaty A-line sú prvýkrát plné nežnej sexuality. Všetky sú vyrobené z priadze a šifónovej tkaniny s extrémnou mäkkosťou. V posledných rokoch sukne zdôrazňovali pás, hrudník a zadok, prirodzene s cieľom zdôrazniť elegantné a zrelé kúzlo žien a zakrývať tieto časti je detskou, pulzujúcou naivitou.

Sukňa pre bábiku A-line je podobná jednoduchej sukni alebo priamej sukni populárnej v 60. rokoch 20. storočia. Ak nosíte sukňu pre bábiku nad kolenom, sukňa padajúca z línie poprsie oddeľuje oči od tela. Prirodzene sa dvojica štíhlych nôh stáva stredom videnia. Pretože sa zameriava na jeleňovité nohy, nie je pochýb o tom, že štíhle dievčatá sú lepšie schopné nosiť svoj vkus.

Žiadna sukňa vám nemôže dať väčšiu slobodu a ľahkosť ako sukňa A-line. Čo by mohlo byť pohodlnejšie v teplom prameni s ľahkými vánkami a šifónovými sukňami A-line? Sukňa, ktorá je tak flexibilná, že môže kedykoľvek odletieť, otvára veľkú medzeru medzi sukňou a telom. Ste ako novonarodené dieťa, kráčajúce v miernom vetre s holou pokožkou. Sukňa sa hýbe medzi nohami a hladí lesklé nohy. Aj keď je tkanina ľahká a tenká, na rozdiel od sukne vytiahnutej za pás, táto sukňa vo všeobecnosti nepredstavuje riziko, že by sukňa otočila nohami hore nohami a vybila.

1. Charakteristiky štýlu

Línia A-line je dvojdielna (alebo štvordielna) strihacia štruktúra. Sukňa rastie na koleno, obvod bedra sa mierne uvoľňuje a bočný šev sa postupne rozširuje od pásu k lemu, pričom vykazuje tvar línie A. Rozdiel medzi bedrom a pásom je jedna provincia za kus v páse a zvyšok je rozdelený v bočnom šve.

2. Kľúčové kartografické body

(1) Relaxácia obvodu bedra 6 cm a relaxácia obvodu bedra 2 cm. Medzi prednými a zadnými filmami nie je žiadny rozdiel. Ak je prispôsobený, stred sa dá znížiť v páse asi o 1 cm.

(2) Každý lem má dĺžku asi 4 cm alebo podľa dĺžky a tvaru sukne. Čím väčší je objem, tým vyššia je osnova a zvislý bočný šev a spodný okraj.

(3) Veľkosť úspor a potenciál rozdelenia bočného švu sú určené rozdielom bedrového pásu. Ak je veľkosť pása veľká, relaxácia bedra sa môže primerane zvýšiť. Naopak, menšia veľkosť pasu môže znížiť relaxáciu bedra a mierne zväčšiť lem, takže tvar je krajší.Vyšetrovanie