Skladaná mini sukňa

Skladaná mini sukňa

Môžem skopírovať vaše poznámky? Tento preppy mini má krabicové záhyby a skladanú siluetu. Vyrába sa zo záclonovej hodvábnej textílie a je plne podšitá.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

OEM, ODM

Materiál : 100% polyester (je možné vyrobiť podľa vašich požiadaviek)

Veľkosť: Bežná veľkosť (vyrobená podľa vašich požiadaviek)

Vzorka dodacia lehota: 7-10 dní

Čas hromadnej objednávky: 30-45 dní, závisí od množstva objednávky.

MOQ: 200PCS na farbu


Farba: plameňová šarlá

Farba: Toskánske slnko


podrobnosti:

Vlastnosti

Plne lemované

Skryté zapínanie na zips

Materiály a starostlivosť

Obsah: 100% polyester

Starostlivosť: Možno prať v práčke

Veľkosť a prispôsobenie

Dĺžka: polovica stehna

Model má 5'10 / 178 a má veľkosť 4

Prečo ste si nás vybrali?

Vyrábame vysoko kvalitné výrobky a máme schopnosť robiť OEM aj ODM


FAQ

6. Dokážete to urobiť pre nás?

Áno, vaše vlastné návrhy / nákresy / obrázky sú vítané. OEM a ODM sú vítané.

6. Je cena obchodovateľná?

Áno, cena je dohodnutá. Ceny, ktoré ponúkame, sú založené na cene a sú celkom rozumné, ale môžeme poskytnúť zľavy podľa vášho veľkého množstva.

6. Musí MOQ byť 200 kusov?

Všeobecne platí, že MOQ musí byť viac ako 200 ks. K dispozícii je však skúšobná objednávka na overenie kvality.


NAŠE SLUŽBY


OEM Service

Akceptujeme OEM servis. Detské oblečenie môžeme vyrobiť podľa obrázka a rozmerov, ktoré ponúkate. Ďalej ponúkame službu pridávania loga zákazníka, značky veľkosti, značky prania.

Dodacia lehota:

Aby vzorka potrebovala asi 7-10 dní.

Hromadná objednávka potrebuje asi 30-45 dní.


NAŠE FAKTORY

Dili Reba mala v zime plisovanú minisukňu a ukazovala jej stehná, trochu sexy.


Dili Reba má nielen vysokú tvár, ale aj jej výška sa započítava do zábavného kruhu. Je vyššia ako 1,7 metra a má dlhé nohy. Vyzerá skutočne závideniahodná. Má však svoje jedinečné vlastnosti, keď si vyberie šaty so sladkým vzhľadom. V zime sa nebojí zimy a objavuje sa v minisukni.


Minisukňa, ktorú si vybrala, však patrí do relatívne čistej kategórie v štýle a farbe, ale vzhľad dlhých nôh je stále trochu sexy. Bojí sa v zime v zime? Ale to stojí za to pre tieto krásne šaty.


Sama Dili Reba je veľmi čistá, veľmi sladká, takže je vhodnejšia pre tento druh tukových odevov, mimo ružových bavlnených odevov, vyzerá to ako dych cvičenia? Biely ochranný odev s týmto druhom minisukne je navyše presne dievčenské šaty pre dospievajúcich. Niet divu, že ho môže zaujať Yang Mi a ona je tiež najslávnejšou umelkyňou pod hlavičkou Yang Mi.


Tento rok je tento druh ponožiek obľúbenejší. Dlhé ponožky dávajú ľuďom zmysel pre šport. Navyše s bielymi teniskami vyzerajú energicky a sú plné mladosti. Dili Reba je stále viac schopná nosiť oblečenie. Uprednostňuje štýl tohto druhu športu a v športe nie je nedostatok sladkosti.


Ako môže športová bohyňa získať menej dekorácie pre jej účes? Má jej dlhé rovné vlasy pocit elegancie? V skutočnosti má Dili Reba malú vadu, to znamená, že predok jej čela je trochu širší, takže si často ponecháva tieto dlhé vlasy, predná strana tiež zanechá niektoré ozdoby ako ozdobu.


V zime sa Dili Reba nebojí zima vôbec. Objaví sa v tejto skladanej minisukni, ale tento malý sexy vzhľad fascinuje milióny ľudí. Máte radi šaty Dili Reby?Vyšetrovanie