Sukňa šifónu Petal Fishtail

Sukňa šifónu Petal Fishtail

Biela tlač a modrá tlač , Uplatniteľný vek: 25 až 29 rokov , Materiál: 97% polyesterové vlákno a 3% ďalšie. Dizajn je veľmi krásny a vyhotovenie je v poriadku. Vyhovuje dobre, vyzerá štíhle a žensky.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Príbeh tanečnej sukne okvetných lístkov

Kráľovná včiel oznámila, že za tri dni sa v paláci sále uskutoční celá krajina. Malé včely sa pripravia. Pribehli malé včely, aby našli materiál na sukne. Niektorí odleteli do svojich domovov a vzali si kúsok vlny na sukňu; niektorí vzali látku z bábiky, ktorú deti vyhodili, aby vytvorili sukňu; niektorí vyzdvihli perie, ktoré vtáky spadli, aby vytvorili sukňu, atď. Malá včelka nenašla ten správny materiál na jeden deň. Zúfalo lietala medzi kvetmi. Kvety to uvideli a spýtali sa jej zmätení: „Čo sa ti stalo? Prečo si dnes tak skľúčený?“ Malá včela smutne odpovedala: „V paláci bude tanec, ale materiál na šaty som zatiaľ nenašiel.“ Potom včera beznádejne odletela a ona musela ďalej hľadať ten správny materiál.

Keď malá včelka odišla, začali sa rozprávať kvety. „Malá včelka nám zvyčajne ťažko pomáha. Teraz je čas, aby sme jej splatili.“ „V opačnom prípade dajme každému z našich najkrajších okvetných lístkov a nechajme včely tancovať sukne.“ Kvety naznačujú. Návrh bol schválený všetkými kvetmi. Každá kvetina rozdala svoje najkrajšie plátky. Spoločne pomohli včele vytvoriť krásnu sukňu kvetinových tancov. Začal tanec, malá včelka si obliekala tanečnú sukňu, ktorú pre ňu vytvorili kvety, a keď sa objavila, celé publikum bolo šokované. Bolo to také krásne! Dokonca aj kráľovná včiel bola porovnaná s malou včelou. Je potrebné zaslúžiť si, aby bola včela udelená najkrajšia včela.


Vyšetrovanie