Skladaná sukňa krátka nepravidelná sukňa v tvare písmena A

Skladaná sukňa krátka nepravidelná sukňa v tvare písmena A

Značka: továreň Tianqi. Vek: 18-29 rokov. veľkosť: 26 / S 27 / M 28 / L 29 / XL 30 / 2XL Vzor: čisto farebný štýl: dochádzanie: kórejská verzia pásový typ: vysoký pás. farebná klasifikácia: žltá čierna biela. číslo farby: TQ029262B. typ sukne: nepravidelný. Sezóna: leto. Dĺžka sukne: krátka sukňa. Módne prvky / remeslo: zložené asymetrické. Typ predajného kanála: OEM ALEBO ODM. Profil: Typ A .Materiálne zloženie: polyetyléntereftalát (polyester)
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

OEM, ODM

Materiál : POLYESTER (je možné vyrobiť podľa vašich požiadaviek)

Veľkosť: Bežná veľkosť (vyrobená podľa vašich požiadaviek)

Vzorka dodacia lehota: 7-10 dní

Čas hromadnej objednávky: 30-45 dní, závisí od množstva objednávky.

MOQ: 100PCS za farbu


Dizajn s vysokým pásom ukazuje línie nôh

Dizajn šijacích záhybov je plný vtipu

S gombíkmi je dekorácia retro a vynikajúca.

Jednoduchý systém čistej farby

Môže to byť krásne šifónové košele alebo tričká.

VYSOKÉ PÁSY VYSOKÉHO PÁSU

ZNÍŽENIE STAROSTLIVOSTI V RÁMCI DROBNÉHO PLEATU

Textilný displej

Hlavné prvky dizajnu


Krásny príbeh tejto sukne:

V roku univerzity tretieho stupňa získal certifikát Qianzhi. Ten, kto povedal, že chce, aby boli ostatní šťastní, pomyslela si, ale tiež to bola pravda. Dala ľuďom na nádvorí šťastné sladkosti a jednoducho pre študentov pripravila niekoľko stolov vína.

Ľudia v triede boli prekvapení, keď sa dozvedeli, že školský kvet je ženatý. Likvidácia banketov v luxusnom šesťhviezdičkovom hoteli v meste, na stole sú dievčatá, môžu sa oženiť s bohatou plešatou hlavou, nemôžu ju uspokojiť.

Akonáhle sa zvesť rozvírila, rýchlo sa rozšírila.

Až do jedného dňa sa Qianzhi a jeho spolubývajúci chodili zúčastňovať aktivít, ktoré sa konali na nádvorí.

Po sedení neúmyselne zdvihla oči, mladý temperament na pódiu je rovnako jasný ako jasné, obočie ako vzdialené hory, chlad a prašnosť.

Keď bol spolubývajúci nadšený, omylom zapálil obrazovku mobilného telefónu Qianzhi, ktorý ukázal dokonalú spiacu tvár veľkého muža - obrázok, ktorý ho niekto včera prinútil zmeniť.

Qianzhiho tvár sa upokojila a potom ďalšiu sekundu——

Počítačová plocha veľkého muža je dokonale premietnutá na veľkú obrazovku a fotografuje sa pár vynikajúcich svadobných certifikátov.

Keď boli miesta plné, došlo k pobúreniu.

Ah ah ah !! Nie je to dievča v manželskom liste školský kvet? Tisíc gardénií? Biele dlhé stehná, krásny úsmev, nosí túto bielu sukňu, ktorá je skutočne krásna.

Hot Tags: Plisovaná sukňa krátka nepravidelná sukňa v tvare písmena A, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť