Slit Pencil Sukňa

Slit Pencil Sukňa

Aká štrbina? Jedná sa o sťahovaciu sukňu s bočnou štrbinou. Vyrába sa z hladkej, pružnej tkaniny z ponte, ktorá si zachováva svoj tvar.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


OEM, ODM

Materiál : 59% umelý hodváb, 37% nylon, 4% spandex (je možné vyrobiť podľa vašich požiadaviek)

Veľkosť: Bežná veľkosť (vyrobená podľa vašich požiadaviek)

Vzorka dodacia lehota: 7-10 dní

Čas hromadnej objednávky: 30-45 dní, závisí od množstva objednávky.

MOQ: 150PCS na farbu


Farba: matná perla

f19_01_a07_72616_15104_on_e

Farba: Hlinená maska

podrobnosti:

Materiály a starostlivosť

Obsah: 59% umelého hodvábu, 37% nylonu, 4% spandexu

Starostlivosť: Možno prať v práčke

dovezený

Veľkosť a prispôsobenie

Vzostup: vysoký

Dĺžka: pod kolenom

Model má 5'11 / 181 a má veľkosť 4


QQ 图片 20191003102633

Prečo ste si nás vybrali?

1.Veľká sukňa. Pás pre moju obvyklú veľkosť zapadajú ako obvykle

Skvelé fit, chudnutie. Milujte štrbinu na bok! Ideálne na noci von

2.Prefekt pre prácu, perfektný na noc a perfektný nedobrovoľne. S tým sa nedá pokaziť - kúpil sa v čiernej a béžovej farbe.

FAQ


1. Ako robí vaša spoločnosť kontrolu kvality?

Kvalita závisí od ceny, máme tisíce výrobkov, nemôžeme sľúbiť, že všetky výrobky majú rovnakú kvalitu, pretože potrebujeme uspokojiť rôzne požiadavky zákazníkov, niekto potrebuje vysokú kvalitu, niekto potrebuje nízku cenu, je to podľa vašich požiadaviek!

2. Ako sú náklady na vzorku a čas vzorky?

Náklady na vzorky závisia od dizajnu, vzorku urobíme ihneď po príchode látky, to je asi 7-10 dní.

3. Ako by sme mali začať?

Vzorová alebo skúšobná objednávka: Môžete poslať ako dopyt prostredníctvom našej webovej stránky a my vám vydáme objednávku priamo na základe vašej otázky, vrátane nákladov na dopravu.

Pre hromadnú objednávku našich návrhov: Môžete nám poslať dopyt s vybranými vzormi, množstvami každej veľkosti, vybranými tkaninami, značkovými možnosťami, cieľovým miestom na odoslanie atď. Poradíme vám celkové množstvo objednávky a cca. dodacia lehota. Po prijatí 30% zálohy bude zahájená výroba. Ak bude hromadne pripravený, odporučíme vám zaplatiť zostatok 70% a my zodpovedajúcim spôsobom zariadime prepravu.

Pre hromadnú objednávku pre svoje vlastné návrhy: Dali by ste nám svoje návrhy, umelecké diela, preferovanú štruktúru zloženia a veľkosti tkaniny alebo jednoducho referenčnú vzorku, ktorá by sa mala začať. Potom rovnaký postup uvedený vyššie.

 

NAŠE SLUŽBY


Rýchla dodacia lehota

Venujeme sa poskytovaniu najrýchlejších časov obratu a veľmi tvrdo pracujeme na zabezpečení dodržania všetkých vašich termínov.

Bezkonkurenčné ceny

Neustále sa snažíme hľadať spôsoby, ako znížiť naše výrobné náklady a presunúť úspory na vás!


NAŠE FAKTORYAké nohy majú muži radi?


Pre ženy krásne nohy väčšinou odkazujú na štíhle nohy, ale pre mužov sú ďalšie vlastnosti atraktívnejšie ako štíhle. Pozrime sa, aké nohy majú muži ako pre ženy.


1. dotknite sa

Pleť vyzerá jemne a pružne, takže ľudia sa chcú dotknúť, je jednou z charakteristík, ktoré muži považujú za krásne nohy. Okrem dostatočného času na spánok a vyváženej stravy sú dôležité aj hydratačné a masážne účinky po kúpeli. Môžete si trieť telový krém a toner, aby vaša pokožka zostala suchá. Keď ho trete, môžete si masážiť chodidla.


2. Vlasy boli dokonale ošetrené.

Dotyk tiež úzko súvisí s vlasmi. Ak vlasy nie sú dôkladne ošetrené, chodidlá nebudú vyzerať hladko. Aby ste efektívne zvládli pot, môžete najskôr naniesť horúce uteráky na nohy, aby ste otvorili póry, a potom depilaovať pomocou depilačných produktov. Nadmerná depilácia môže spôsobiť poškodenie pokožky, preto sa vyhýbajte príliš častému a po depilácii nezabudnite na hydratáciu použiť prostriedky na starostlivosť o pokožku!


3. Žiadne opuchy

Zdá sa, že muži sa nestarajú o to, či majú nohy štíhle alebo nie, venujú osobitnú pozornosť edému. Na odstránenie opuchu môžete použiť masážne zariadenie na nohy na podporu krvného obehu počas kúpania alebo môžete nosiť funkčné ponožky na nohy na zlepšenie opuchu pri spánku.


4. Žiadne čierne bodky

Väčšina mužov si myslí, že chodidlá, ktoré vyzerajú dobre a hladko, sú veľmi atraktívne, takže je veľmi dôležité, aby ste nemali čiernu bodku. Ak chcete úplne vylúčiť čierne bodky, môžete urobiť 1-krát starostlivosť o pokožku do 1 týždňa. Táto metóda môže spôsobiť, že pokožka bude klzká a zabije dvoch vtákov jedným kameňom!


5. Fyzické pohyby

Hoci „vzhľad“ obidvoch nôh je veľmi dôležitý, veľa mužov odráža, že ženská chôdza tiež ovplyvňuje dojem krásnych nôh. Aj keď majú chodidlá vyššie uvedené štyri vlastnosti, je ťažké, aby silné listy mali pri chôdzi príťažlivosť krásnych nôh, takže trochu pozornosti pri chôdzi sa môže zmeniť aj dojem mužov!

O nohách majú muži niekoľko vecí:


1. Dlhé a rovné: končatiny sú dlhé a rovné, končatiny krátke, väčšina chlapcov sa im veľmi nepáči;

2. Biele: Chlapci často hovoria, že biele nohy môžu byť muži nadšení;

3. Klzký: Jedná sa hlavne o pocit ruky, biely pre vizuálne potešenie, mäkké nohy, ktoré nikto nemiluje;

4. Hrúbka je primeraná, okrúhla a nie tučná: to sa dá ťažšie vysvetliť, nohy nemôžu byť príliš tenké, to je hrozné, nohy sú tenšie, stehná hrubšie a pri nosení priliehavých nohavíc sa stehná javia zaoblené a mierne mäsité. muži veľa priestoru snov;


Vyšetrovanie