Vlnená sukňa

Vlnená sukňa

Tkanina je mäkká a hrubá. Je vhodný na jeseň a zimu. Je veľmi teplo pod kolenom. Precízne spracovanie, dobrá typografia
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Zloženie zimnej módy: vlnená 100%

kvapka

Ľahko porovnateľný KhakiĽahko zladiteľná čierna

Ľahko porovnateľná kontrola


Štíhla móda

Zatvorte spodné brucho a ukážte svoje štíhle nohy

H ip-lifting

Vysoký pásový dizajn

Pohodlná podšívka

Dizajn jednoradovej gombíkovej sukne

Podrobnosti o páse

Detaily tlačidla

QQ 图片 20190905151123

Podrobnosti o spodnej časti sukne


Ako čistiť a udržiavať vlnené oblečenie

Vlnené výrobky sa vo všeobecnosti delia na tri kategórie: vlna, chemické vlákna a zmesi. Jeho vlastnosti sú silné a hrejivé a väčšinou sa používajú na výrobu kabátov a kabátov, ktoré sa často udržiavajú v teple a chlade.

Látka by sa nemala umývať vo vode. Metódy prania tkanín:

1) Vlnené oblečenie sa nesmie prať. Ľahko sa zbavuje, zmenšuje a deformuje. Odporúča sa poslať ich na čistenie do profesionálneho čističa. Frekvencia suchého čistenia nemôže byť častá, zvyčajne raz za rok alebo dva.

2) Ak je na odeve škvrna, mala by sa prať včas. Čím dlhšie na ňom zostane rovnaké zafarbenie, tým menej bude vyplavené; okrem toho, čím dlhšie škvrny prenikajú do vlnových vlákien, tým silnejšie bude trenie, keď sa vyčistí, čo s väčšou pravdepodobnosťou spôsobí poškodenie vlneného plášťa.

3) V prípade odevov znečistených škvrnami môžete vyskúšať nasledujúce spôsoby: ležérne oblečenie položte na stôl, namočte ich do teplej vody (asi 30 ° C) s hustou bielou utierkou (nekrájajte ich príliš sucho), nasaďte ich odev sa prevlečí, jemne ho potiahne tenkou tyčinkou, škvrny v oblečení prenesie na horúce uteráky a uteráky umyje. Môže sa to opakovať niekoľkokrát.

Tkaniny sú teplé a pohodlné na nosenie, majú však určité nedostatky, ako napríklad tabletovanie, náchylnosť na hmyz atď. Údržbárske práce by sa mali vykonávať dobre, aby sa zachovala ich dlhšia životnosť.

údržba:

1) Častokrát čistite prach na odevoch: Po praní oblečenia je ľahké znečistiť ho a je lepšie ho čo najskôr odstrániť. Akonáhle to spadne do nečistoty, ktorá sa ťažko čistí, nemôžete použiť kefu. Na trhu existuje druh valčeka špeciálne navrhnutého na čistenie vlny a odevov a efekt odstraňovania takéhoto prachu je vynikajúci.

2) Odstránenie vrások: Látky sa môžu vyrovnať tak, že sa im poskytne dostatok vlhkosti. Naparovacia žehlička môže byť nastavená na nízku teplotu a žehliť vo vzdialenosti 1 až 2 cm od vrchnej vrstvy vlny. Biely uterák sa tiež dá prikryť na odev a žehliť znova, aby sa textilné vlákna nepoškodili alebo žehlili.

3) Udržujte suchý a odolný proti moliam: Oblečenie, ktoré prechádza, môže z tela nasávať škvrny potu. Pred odložením by sa mali vysušiť na dobre vetranom mieste. Ak je v skrinke, odporúča sa vložiť niekoľko sušidiel, aby bola suchá.


Hot Tags: vlnená sukňa, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like