Zabalte si sukňu Midi Sukňu

Zabalte si sukňu Midi Sukňu

Skutočná zábal sukne v sezónnej bielizni. Wrapper je radosť. Táto sukňa má široký opasok s prackou D a prsteňmi princeznej. Vyrába sa so sezónnou bielizňou, ktorá bola zmiešaná s lyocelmi TENCEL pre menšie vrásky a lepšie zakrytie.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

OEM, ODM

Materiál : 62% lyocel, 38% ľan (možné vyrobiť podľa vášho želania)

Veľkosť: Bežná veľkosť (vyrobená podľa vašich požiadaviek)

Vzorka dodacia lehota: 7-10 dní

Čas hromadnej objednávky: 30-45 dní, závisí od množstva objednávky.

MOQ: 200PCS na farbu


Farba: EspaceFarba: svetlý mach

podrobnosti:

V štýle s Sloane Top.

Vlastnosti

Plne lemované

Materiály a starostlivosť

Obsah: 62% lyocel, 38% ľan

Starostlivosť: Suché čistenie

Veľkosť a prispôsobenie

Dĺžka: polovica lýtka

Model má veľkosť 5'9 / 176 a veľkosť S

QQ图片20191003102633

Prečo ste si nás vybrali?

Vyrábame vysoko kvalitné výrobky a máme schopnosť robiť OEM aj ODM

FAQ

1. Je poplatok za výrobu vzorky?

Vzorový poplatok vám bude vrátený, keď zadáte veľkú objednávku.

2. A čo vaša výrobná kapacita?

Spravidla máme 3 výrobné linky a každý mesiac môžeme dokončiť 300 000 žien.

3. Ako dlho bude trvať, kým sa vyrobí jedna vzorka?

Závisí to na ženských šatách pre ženy a na štýle. Spravidla trvá 7 až 10 dní po prijatí platby. Ak to naliehavo potrebujete, dajte nám vedieť. Budeme sa snažiť, aby sme pre vás urobili nejaké špeciálne opatrenia.


NAŠE SLUŽBY

Informácie o látke:

Používame vysokokvalitné látky, ktoré sa dajú ľahko roztiahnuť. Viac informácií nájdete v časti „Látka“ v každom výrobku.

Po výbere položiek .:

Budeme počítať najlacnejšie prepravné náklady a vystavíme vám faktúru naraz. Opäť skontrolujte kvalitu a potom vám pošleme 1-2 pracovné dni po zaplatení, pošleme vám e-mailom číslo sledovania a pomôžeme sledovať zásielky, až kým sa nedostanú.

NAŠE FAKTORY

Čo sa deje s tým, že Yuan Quan hrá matku Xu Emenga?


14. októbra hral Yuan Quan Xu's Mama na horúcom pátraní. Xu Gang Yuan a Tai Yuan verili, že ich videli mnohí Netizens. 14. októbra najnovší film série „Mama“ spoločnosti Xu vydal plagáty Yuan Quan na sebe sukňu Midi Wrap s bielizňou a Guanxuan Yuan Quan hral hlavnú herečku. V plagáte je ochranná známka Yuan Quan veľmi bezplatná a ľahká. Ako tretie dielo série Xu E obohatí Mama perspektívu žien a preskúma rodinné vzťahy.


Mama opustila trojuholníkovú zostavu Xu E, Huang Bo a Wang Baoqiang v Taiyuan, čo divákovi trochu ľutovalo. V skutočnosti ich Xu Zheng opustil v Hongkongu a našiel Babelinho partnera. V časti „Mama“ našiel Xu E Wang Zulan a Peng Yuchang a vytvoril nový železný trojuholník.


„Mama“ je tiež druhou spoluprácou medzi Xu E a Yuan Quan po filme „Xinhua Lu Fang“. Film „stratená mama“ rozpráva príbeh šéfa Xu Yiwana, ktorý sa zapája do rodinných kríz a obchodných sporov, ale on a jeho matka sa dostanú do vlaku do Ruska. Uvádza sa, že film „svokra“ bol naplánovaný na celoštátny trh začiatkom prvého lunárneho nového roku v roku 2020.


14. októbra najnovší film série „Mama“ spoločnosti Xu E vydal plagát Yuan Quan, ktorý oficiálne otvára oficiálny reklamný režim hlavnej zostavy. Na plagáte je vývesná tabuľa Yuanquan veľmi obratná a bezplatná, čo je zriedkavý obraz Frankovej ženy v trápnej sérii. Ako tretie dielo série Xu E, Xu E pretrváva v sprostredkovaní svojich myšlienok na život publiku vo svetle a vtipnom tóne obrazu, od domácej diaľničnej komédie typu „Tai Yuan na ceste znova“, až po portrétovanie. kríza stredného veku „Gang Yuan“, pre bohatú ženskú perspektívu a diskusiu o rodinných vzťahoch.


Film „Za tma“ rozpráva príbeh majiteľky Xu Yiwan, ktorá bola zapletená do rodinných kríz a obchodných sporov, ale urobila chybu, keď on a jeho matka odišli do Ruska. V rámci zdanlivo „rutinného“ deja, Xu E vyskočil zo zavedeného vývoja „krízy stredného veku“ v minulosti „série“ a využíval rodinné vzťahy na vzájomné spojenie, pokrývajúce širšiu súčasnú situáciu a vstrekoval humanistickú starostlivosť do film. Sila účasti vedúceho herca Yuan Quana je signálom. Smiešna komédia nie je v jarnej festivalovej sezóne vzácna, keď sa nahromadia komerčné filmy, ale dochuť a premýšľanie po radosti sú skutočne silnou stránkou režiséra Xu E a potešujú príležitostný život teplým svetlom a tieňom.


V populárnom filme Kapitán Čína je šéf posádky Bi Man, ktorý hrá Yuan Quan, profesionálnym, bezpečným a dobre kontrolovaným členom posádky. Kľúčové slová, ako napríklad „herecké schopnosti Yuan Quana“, boli už niekoľkokrát v horúcom zozname a téma je dosť vysoká. Nedávne zobrazenie filmových a televíznych postáv Yuan Quana zanechalo na divákov hlboký dojem. Sú rôzne, ale všetky vykazujú ženskú eleganciu. Ako jedna zo zástupcov mocných herečiek v čínskom filmovom kruhu, Yuan Quan dvakrát vyhrala najlepšiu podpornú herečku ceny Zlatý kohút pre čínsky film a nazhromaždila desať rokov činohry. Je najmladším členom siene slávy čínskej drámy storočia siene slávy. Xu, ktorý nie je známy všetkým, má tiež dlhoročné divadelné skúsenosti, už v roku 1998 získal 10. cenu za dramatiku „Magnólie“ za najlepší herecký výkon na základe drámy „Farba zásob“. Znovuzjednotenie „Puma“ možno považovať za návrat úprimných predstavení „ľudí dobrej hry“. Ako raz povedal Yuan Quan, „Herci sa stretnú s rôznymi rolami v rôznych fázach. V skutočnosti, či je hrdinka alebo hosť, vyberiete si tieto role, pretože v týchto rolách vidíte rezonanciu a potom ju chcete vyjadriť.


Ako režisér je zrejmá aj schopnosť spoločnosti Xu kontrolovať a odosielať výkony hercov. Je schopný pochopiť a zosilniť charakteristiky hercov a mobilizovať hercov, aby sa vrátili do stavu života. V tohtoročnom filme Národný deň „Ja a moja vlast“, jednotka Xu „Winning the Championship“, ktorá zobrazuje skupinový život Šanghaja Langtang z pohľadu bežných chlapcov, získala chválu od mnohých Netizens: „Humor sa pohybuje, všetko je tak realistický, zdá sa, že má pocit návratu do minulosti. ““ Xu Ming v tejto súvislosti úprimne povedal: „Aj keď vidíte skupinu obrazov, ale každý má v sebe svoju osobnosť, aby si ju obecenstvo zapamätalo, každý je živý a organický.“Vyšetrovanie