Zabalte si sukňu Midi

Zabalte si sukňu Midi

Všetko zapnuté Toto je sukňa midi s asymetrickým zakrytím a funkčným zapínaním na tri tlačidlá vpredu. Je vyrobená z hladkej, rafinovanej ponte tkaniny s veľkým zachovaním tvaru.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

OEM, ODM

Materiál : 59% umelý hodváb, 37% nylon, 4% spandex (je možné vyrobiť podľa vašich požiadaviek)

Veľkosť: Bežná veľkosť (vyrobená podľa vašich požiadaviek)

Vzorka dodacia lehota: 7-10 dní

Čas hromadnej objednávky: 30-45 dní, závisí od množstva objednávky.

MOQ: 150PCS na farbu


Farba: matná perla


Farba: čierna

Farba: Teplá Chartreuse


Farba: potápanie

Farba: Cider Gold

podrobnosti:

Vlastnosti

Neviditeľný zips

Materiály a starostlivosť

Obsah: 59% umelého hodvábu, 37% nylonu, 4% spandexu

Starostlivosť: Možno prať v práčke

Veľkosť a prispôsobenie

Dĺžka: polovica lýtka

Model má 5'11 / 181 a má veľkosť 4

QQ 图片 20191003102633


Prečo ste si nás vybrali?


1. Nočná sukňa. Dobrá dĺžka a pokrytie na nosenie do kancelárie

2.Krásna sukňa s dokonalými detailmi! Materiál a farba sú krásne!

3.perfect sukňa ceruzka ... obopína vaše krivky a je veľmi lichotivé.

4.Krásna látka, objednaná vo svetloružovej farbe a milujúca farbu.

FAQ


1. Je objednávka OEM a súkromný štítok akceptovaný?

Áno! Vítame OEM objednávku a môžeme akceptovať súkromné štítky. T \

2. Ste dodávateľom v továrni?

Áno, máme vlastnú továreň na odevy v meste Humen, Čína

3. Aké je minimálne objednané množstvo?

200ks na štýl a farbu
4. Ako dlho trvá preprava?

Všeobecne platí, že EMS trvá 10-15 dní, DHL trvá 2-4 dni, Fedex trvá 5-7 dní, UPS a TNT trvá 3-5 dní.

5 . Aká je vaša vzorová služba?

Zákazníkom ponúkame vzorky, aby ste pred hromadnou objednávkou potvrdili všetko. Vzorky môžu byť doručené do 7-10 dní po zaplatení vzorky.

6. Je vaša spoločnosť skutočným výrobcom?

Naša spoločnosť je profesionálny výrobca, ste vítaní navštíviť našu továreň kedykoľvek.

NAŠE SLUŽBY1.Špeciálne ponuky

Aby sme si udržali konkurenčnú výhodu, neustále prevádzkujeme špeciálne ponuky propagačných darčekov, spotrebného tovaru a dizajnérskych služieb. Kontaktujte náš obchodný tím a zistite, ako vám môžeme ušetriť veľa peňazí.

2.Veľké povedomie

Cieľom akejkoľvek silnej značky je dosiahnuť úroveň informovanosti, ktorá vštepuje myšlienku kvality a hodnoty všetkým vašim potenciálnym zákazníkom.


NAŠE FAKTORY

Kúzlo sukne zabalenej v bedrách,

zvlášť sukňa zabalená v chrbte s deleným chrbtom!

Aj keď nemáte známku zrelej ženy, sukňa zabalená v bedrách môže zmeniť váš temperament, pokiaľ sa odvažujete ju nosiť. Zadok sukne však nie je každý môže ovládať. Ženy s veľkými bokmi a dlhými nohami budú vyzerať atraktívnejšie, keď ich budú nosiť. Aj keď je sedacia sukňa často videná v profesionálnom oblečení, aj keď rozvoj spoločnosti, sukňa zadku sa postupne stráca od profesionálneho oblečenia a stáva sa životným oblečením. Áno, sukňa zabalená v bedrách so životným oblečením nemá profesionálnu chuť a je bližšie k kráse života.

Niektorí ľudia cítia, že životné šaty sukne zabalenej v bedrách nie sú dosť krásne, ale chce vás povedať Xiaobian, nepodceňujte kúzlo sukne zabalenej v bedrách, najmä sukňu zabalenú v chrbte. Spodná časť Xiaobian vám prináša krásu sukne zabalenej v bedrách s veľkým obvodom bedra. Táto žena je plná šarmu.

Máte radi čisté alebo zrelé ženy? Ale pre ženy sa nakoniec vrátia do zrelosti, ale zrelé ženy majú plné kúzlo, najmä ženy, ktoré nosia hip sukne, a táto malá postava je vynikajúcou malou čistou krásou, nosenie je skutočne kombináciou rôznych prvkov, kolokácia dáva pocit rozporu, ale celková krása je veľmi harmonická.

Zlaté dlhé vlasy s hodvábnym zvlnením, ale hodvábna dužnatá tvár sa stále javí tak krásne, z tejto jemnej pleti by krásne ženy mali byť iba na začiatku 20. rokov, jemná koža biela očarujúca, spojená s krásnym nevinným úsmevom, ktorá dáva osobe bez krst sekulárneho, pár nevinného temperamentu malých dievčat všeobecne, ktorý dáva čistý estetický pocit.

Krása biela košeľa s hip sukňou, takéto zápasy sú v profesionálnom oblečení veľmi bežné, ale sú to čierne a biele zápasy a krása si vybrala biele a modré zápasy, také zápasy nielen nosia kúzlo hip sukne, ale tiež nemajú zmysel pre profesionálne oblečenie, biela košeľa je veľká, voľný pocit dáva príležitostnú krásu, a keď vidíme nižšie. Ak nosíte sukňu zabalenú v polovičnej dĺžke, kúzlo tejto sukne zabalenej v bokoch nemožno podceňovať.

Voľná košeľa nie je pevne pritlačená v modrej sukni, ale je veľmi voľná, preto sa nosí oblečenie, aby sa predišlo nedostatkom. Je zrejmé, že krása je mierne tučný druh krásy, zámerne lisované tričko veľmi voľné, takže nielen pohodlné nosenie, ale aj veľmi dobré zakrytie brušného tuku krásy, úplne neviditeľné. Ale čo dobrá postava?

Bokom zabalená sukňa dokonale predstavuje krásu krivky bedra krásnej ženy. Nepodceňujte preto kúzlo sukne zabalenej v bedrách, najmä sukňu zabalenú do chrbta. Krásne ženy nosia túto sukňu, tesný účinok nie je tak obmedzený, ale tiež veľmi dobrý, aby ukazoval krivku krásy bedra, pár bielych symetrických nôh ukazuje plné ženské kúzlo, krásnu postavu, ľudia nemôžu pomôcť, ale chcú vidieť pár ďalších očí!

Existuje 168 krásnych žien, ktorých výška sa meria vizuálne, a nie sú medzi nimi krátke. Krása, aby nebolo možné nosiť sukňu, zámerne si vybrala pár žabiek, náhle sa objavil zmysel pre život, celková koordinácia je tiež veľmi koordinovaná, a nosiť sukňu plnú ženského šarmu, takéto šaty sa skutočne objavujú byť jemný!

Tento článok napísal David z továrne na odevy Tianqi v Číne.

Hot Tags: zábal midi sukne, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like