Športové oblečenie pre leto do roku 2020 Slim Hip Pants Sports Fitness Suits

2020 letné karikatúra vzor jóga športové odevy Slim hip nohavice jóga oblek dvojdielny športové športové obleky
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


podrobnosti

Kategória: Oblek

Pohlavie žena

Sezóna: jar, jeseň, zima, leto

Farba: farba obrázka alebo prispôsobené

Veľkosť: S, M, L

Najpredávanejší
Odporúčané predajcom

Ako by sme mali začať?

Vzorová alebo skúšobná objednávka: Môžete poslať ako dopyt prostredníctvom našej webovej stránky a my vám vydáme objednávku priamo na základe vašej otázky, vrátane nákladov na dopravu.

Pre hromadnú objednávku našich návrhov: Môžete nám poslať dopyt s vybranými vzormi, množstvami každej veľkosti, vybranými tkaninami, značkovými možnosťami, cieľovým miestom na odoslanie atď. Poradíme vám celkové množstvo objednávky a cca. dodacia lehota. Po prijatí 30% zálohy bude zahájená výroba. Ak bude hromadne pripravený, odporučíme vám zaplatiť zostatok 70% a my zodpovedajúcim spôsobom zariadime prepravu.

Pre hromadnú objednávku pre svoje vlastné návrhy: Dali by ste nám svoje návrhy, umelecké diela, preferovanú štruktúru zloženia a veľkosti tkaniny alebo jednoducho referenčnú vzorku, ktorá by sa mala začať. Potom rovnaký postup uvedený vyššie.

NAŠE SLUŽBY

Dodacia lehota:

Aby vzorka potrebovala asi 7-10 dní.

Hromadná objednávka potrebuje asi 30-45 dní.


balenie:

Normálne balenie je jeden kus, jeden polybag, 40-60 ks v jednej krabici.

Môžeme tiež baliť podľa zákazníkov' požiadavkou.


Doprava:

Námorná preprava potrebuje asi 2 - 3 týždne.

Letecká doprava potrebuje asi 1 - 2 týždne.

Často používame Express vrátane DHL TNT UPS a zvyčajne potrebujeme približne 3 až 5 dní.

Robíte návrhy na mieru?

Áno, môžete nám poslať svoje vzorky / náčrtky / obrázky. Poskytneme vám prispôsobené služby. Na oblečenie vám tiež môžete dať štítky.

Profesionálny produkčný tím

Máme továreň s viac ako 200 zamestnancami, ako aj niekoľko pridružených závodov. Prijímame moderné riadenie výroby a máme dobre vyškolený tím kontroly kvality. Bez ohľadu na to, či ste veľkoobchodník, distribútor, maloobchod alebo majiteľ internetového obchodu, sme najlepšia voľba pre vás.

Výrobná cena

Sme obchodná spoločnosť s našou vlastnou priamo továrne. Takže môžete získať vysoko kvalitné výrobky s výrobnou cenou. Pre veľkých zákazníkov a pravidelných zákazníkov poskytujeme výhodné zľavy.

OEM Service

Akceptujeme OEM servis. Detské oblečenie môžeme vyrobiť podľa obrázka a rozmerov, ktoré ponúkate. Ponúkame tiež službu pridávania zákazníkov' logo, veľkosť, umývanie.

A čo vzorky?

Ponúkame vzorky pred uskutočnením akejkoľvek výroby tak, aby výroba presne zodpovedala vašim očakávaniam. Vzorky môžu byť doručené približne 7-10 dní po vykonaní platby vzorového poplatku.


Môžem si objednať oblečenie s vlastným dizajnom a logom?

Áno, sme viac ako 10 rokov na mieru šitý výrobca skúseností, vieme vyrobiť výrobky podľa vašich konkrétnych požiadaviek.


202003111607058541766.png202003111607331008089

Hot Tags: 2020 letné kreslený vzor športové oblečenie štíhle bedrové nohavice športové obleky, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť