Letné nové dámske popruh na rameno do leta do roku 2020

2020 letná móda nový dámsky jediný ramenný remienok jednofarebný nepravidelný vrch trubice, veľkosť farieb je možné prispôsobiť
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


podrobnosti

Kategória produktu: Tričko

Štýl: Európa a Amerika

Štýl: typ remeňa

Typ verzie: Tenký typ

Dĺžka oblečenia: ultra krátka (dĺžka oblečenia <40>

vzor: obyčajný

farba: biela

Veľkosť: S, M, L


O NÁVRATU

Pod podmienkou komodity v neovplyvňuje predaj znova, môže sa vrátiť do siedmich dní. Za kvalitu a vrátenie tovaru, kupujúci musia prevziať prepravné náklady tam a späť, vrátenie, z dôvodu problému s kvalitou komodity spiatočnú prepravu znáša náš obchod


Dodacia lehota

Po vyúčtovaní celej platby sa dodávajú do 5 obchodných davov. Ak nemôžete' t dostať svoje položky v včasnom kontakte s nami ako prvý, my to skontrolujeme a vyriešime za vás čoskoro. Budeme odpovedať na vašu poštu do 24 hodín normálne. Niekedy majú omeškanie kvôli víkendu alebo sviatku. Ak sa vám' t nedostane po 48 e-mailoch, skontrolujte si spam alebo nás kontaktujte s inou e-mailovou adresou.

1.Ako by sme mali začať?

Vzorová alebo skúšobná objednávka: Môžete poslať ako dopyt prostredníctvom našej webovej stránky a my vám vydáme objednávku priamo na základe vašej otázky, vrátane nákladov na dopravu.

Pre hromadnú objednávku našich návrhov: Môžete nám poslať dopyt s vybranými vzormi, množstvami každej veľkosti, vybranými tkaninami, značkovými možnosťami, cieľovým miestom na odoslanie atď. Poradíme vám celkové množstvo objednávky a cca. dodacia lehota. Po prijatí 30% zálohy bude zahájená výroba. Ak bude hromadne pripravený, odporučíme vám zaplatiť zostatok 70% a my zodpovedajúcim spôsobom zariadime prepravu.

Pre hromadnú objednávku pre svoje vlastné návrhy: Dali by ste nám svoje návrhy, umelecké diela, preferovanú štruktúru zloženia a veľkosti tkaniny alebo jednoducho referenčnú vzorku, ktorá by sa mala začať. Potom rovnaký postup uvedený vyššie.


2.Ako vzorky?

Ponúkame vzorky pred uskutočnením akejkoľvek výroby tak, aby výroba presne zodpovedala vašim očakávaniam. Vzorky môžu byť doručené približne 7-10 dní po vykonaní platby vzorového poplatku.


3.Môžem si objednať oblečenie s vlastným dizajnom a logom?

Áno, sme viac ako 10 rokov na mieru šitý výrobca skúseností, vieme vyrobiť výrobky podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

202001030924554372943

Hot Tags: 2020 letné nové dámske jednorázové ramenné popruhy so sexy trubkou, Čína, dodávatelia, výrobcovia, továreň, veľkoobchod, vyrobené v Číne

Vyšetrovanie

You Might Also Like