Štíhle tenké vrcholy zo sieťoviny s vysokým hrdlom

Lesklé striebro a bronzovanie na čiernom spodku robí celé šaty oslňujúcimi, veľmi módnymi a elegantnými. Priadza z kovového pletiva má vysokú elasticitu, hodvábnu pokožku, pohodlné a priedušné a vysoko kvalitné. Ramená rúk pekne zapadajú.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis:

Lesklé striebro a bronzovanie na čiernom spodku robí celé šaty oslňujúcimi, veľmi módnymi a elegantnými. Priadza z kovového pletiva má vysokú elasticitu, hodvábnu pokožku, pohodlné a priedušné a vysoko kvalitné. Ramená rúk pekne zapadajú.

Štýl č .: TQ19110408

Látka: 55% nylon, 39% polyester, 6% Spandex

MOQ: 200ks na štýl a farbu


详情 _O1CN012Hv0I5259ii08eZZc___3296317484

主 图 _O1CN01uAYAOz259ii10c1E6___3296317484Iné produkty

Naše výhody

1.Ročné skúsenosti s dodávaním odevov a vývozom

2. K dispozícii sú bezplatné vzorky

3.Pozri veľký trh s textíliami

Obrázok (80)

Naša spoločnosť

Naša spoločnosť

Balenie a preprava

Normálne balíme odevy s oddeleným polybagom, 50-80 ks / ctn (60 * 35 * 40). Balíme tiež podľa požiadaviek zákazníka a používame upravené kartóny.

Obrázok (1)

FAQ

1.Aký druh techniky ste dobrý?

Korálkovanie, výšivka, potlač, farbenie odevov atď.


2.Ako vzorky?

Ponúkame vzorky pred uskutočnením akejkoľvek výroby tak, aby výroba presne zodpovedala vašim očakávaniam. Vzorky môžu byť doručené približne 7-10 dní po vykonaní platby vzorového poplatku.

3.Môžem si objednať oblečenie s vlastným dizajnom a logom?

Áno, sme viac ako 10 rokov na mieru šitý výrobca skúseností, vieme vyrobiť výrobky podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

4.Je to naša prvá spolupráca, mohol by som si najprv objednať jednu vzorku na kontrolu kvality?

Určite je v poriadku robiť vzorky najskôr. Ako pravidlo spoločnosti však musíme účtovať poplatok za výber vzorky.

Ak vaša hromadná objednávka nie je nižšia ako naše MOQ, bude vám určite vrátený poplatok.

5.Čo môžem robiť, ak existujú chybné výrobky?

V takom prípade nás prosím kontaktujte, vyriešime to čo najskôr.


Vytvorte svoju profesionálnu sieť

1.Uvoľnite vrchnú časť sieťoviny cez biele gombíky. Možno budete chcieť nosiť sieťovinu na profesionálnej úrovni, napríklad v škole alebo v kancelárii. Túto voľbu štýlu môžete upraviť tak, že ju prevrstvíte na konzervatívnejšiu vrstvu, napríklad na oxfordský gombík.

Vždy, keď navrstvujete, uistite sa, že horná časť ôk je dostatočne voľná, aby sa predišlo nepríjemnému zhlukovaniu a zvrásneniu pod ňou.

2. Na oklamanie oka použite blokovanie farieb. Spárujte bielu alebo čiernu košeľu s pevným svetlým sakom alebo sakom. To pritiahne pozornosť od pletiva.

Dbajte na to, aby ste nosili sieťovinu s veľmi úzkymi otvormi, aby nebola príliš priehľadná alebo odhalená.

Noste podprsenku, ktorá má rovnakú farbu ako vrch oka, takže nie je príliš nápadná.

3.Prevažujte top s čírymi panelmi. Možno, že celá sieťka je príliš odhalená pre túto príležitosť. Existuje mnoho vrcholov, ktoré majú číre panely buď na ramene, ramenách, chrbte alebo po stranách.

Čistý prízvuk dodáva konzervatívnejším vrcholom textúru a vizuálne záujmy. Len sa uistite, že sú umiestnené strategicky, aby nevykazovali príliš veľa pleti v profesionálnom prostredí.

4.Vyberte si pletený sveter. Možno je pre vaše pracovisko nepriehľadná horná časť nevhodná. Namiesto toho si môžete zvoliť pletený sveter, ktorý nosíte nad profesionálnym oblečením, ktoré už vlastníte. Kardigáni prichádzajú vo všetkých siluetoch a dĺžkach, takže si môžete vybrať z veľkého množstva štýlov. Môžu byť orezané, v páse alebo dokonca v podlahe.

5. Spárujte sieťovinu s profesionálnymi spodkami. Noste nohavice alebo dlhú sukňu s ceruzkou, aby váš odev zostal v kancelárii trochu konzervatívnejší.

Pokúste sa zasunúť vrchnú časť oka, aby ste dosiahli ešte profesionálnejší vzhľad.

Vyšetrovanie