Sexy leopardské zlaté zamatové topy

Tento leopardí štýl je veľmi ľahký, má prírodný biely lesk, elegantnú a nie príliš žiarivú farebnú kombináciu, je temperamentnejší a romantickejší. Okrúhly stojan je ozdobený očarujúcou tvárou a verzia je štíhla a inkluzívna. Sametová látka je elastická, hodvábna a hladká. Či už je to sukňa alebo nohavice, je dobrá voľba.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis:

Tento leopardí štýl je veľmi ľahký, má prírodný biely lesk, elegantnú a nie príliš žiarivú farebnú kombináciu, je temperamentnejší a romantickejší. Okrúhly stojan je ozdobený očarujúcou tvárou a verzia je štíhla a inkluzívna. Sametová látka je elastická, hodvábna a hladká. Či už je to sukňa alebo nohavice, je dobrá voľba. Dizajn goliera V, zjednodušený dizajn manžety a pásový dizajn.

Štýl č .: TQ19110410

Obsah: 92% polyester, 8% Spandex

MOQ: 200ks na štýl a farbu

详情 _O1CN01u5r9zR259iiSuOvqy___3296317484


详情 _O1CN01ttJ44I259iiRa6iIF___3296317484

详情 _O1CN01uylJ5w259iiTcFcGq___3296317484详情 _O1CN01nbpZp6259iiV5EfEP___3296317484

详情 _O1CN01rZGHBv259iiWMrSwW___3296317484


Iné produkty

Kategórie produktov

Naše výhody

1. Konkurenčná výrobná cena a rýchle dodanie

2. Módny dizajn a môže byť prispôsobený

3. Skúsené spracovanie a pokročilá kvalita

4.Ročné skúsenosti s dodávaním odevov a vývozom

5.Pozri veľký trh s textíliami

HTB1i0oHXkCy2eVjSZSyq6xukVXa5__wps 图片 .jpg


Naša spoločnosť

Naša spoločnosť

Balenie a preprava

Obrázok (38)

FAQ

1. Máte továreň?

Áno, sme výrobca, špecializujúci sa na výrobu módy a odevov pre bežné nosenie už viac ako 10 rokov.

2.Ako môžem od vás získať vzorku na kontrolu kvality?

Môžete nám poskytnúť svoje podrobnosti o dizajne a potom vám ponúkneme vzorku podľa vašej špecifikácie, alebo nám môžete poslať vzorky na referenciu.

3.Čo je vaša dodacia lehota? Môžeme dostať náš tovar včas?

Zvyčajne 30-45 dní po potvrdení objednávky. Presná dodacia lehota závisí od množstva objednávky, urobíme všetko pre to, aby sme tovar dodali včas.

4.Ako si objednať?

Vyberte prevedenie → Potvrdiť cenu → Urobiť objednávku → Objednať objednávku → Platiť zálohy → Potvrdiť montáž → Usporiadať hromadne → Záverečná kontrola → Zaplaťte zostatok → Tovar na prepravu.

Z faraónov na Beyoncé: Prečo stále milujeme leopardovú tlač?

Na čiernobielej fotografii z 50-tych rokov je speváčka a herečka Eartha Kittová oblečená v tlači z leoparda na hlavu. Vyzerá vzdorne a sebaisto, zatiaľ čo vedľa nej gepard sedí neochotne na vodítku.


Je to kultová fotografia. Je to tiež jeden z obrázkov, ktorý pred tromi desaťročiami inšpiroval burlesknú tanečnicu Jo Weldon, aby začala skúmať príbeh a odkaz leopardej tlače. Jej zistenia boli zhrnuté v novej knihe „Fierce: The History of Leopard Print“, v ktorej Weldon mapuje pôvod, vývoj a meniaci sa stav jedného z najviac všadeprítomných vzorov módy.


„Kitt bol východiskovým bodom, pretože som ju ako dieťa hlboko fascinovala,“ povedal Weldon v telefonickom rozhovore. „Vyzerala báječne vo svojich výtlačkoch - silná postava. Bola to však tiež žena látky.


Podľa Weldona sa po stáročia používajú motívy leoparda - a mačacie obrazy všeobecne - na označenie sily, nezávislosti a sebavedomia.


„Leopardi boli dlho považovaní za divých, veľmi odolných zvierat.“ povedala. „Myslím, že s nimi ľudia cítia prvotné spojenie.“


Historicky zohrávali leopardi v ikonografiách po celom svete významnú úlohu. „Sediaca žena z Çatalhöyüku“, figúrka z hliny, ktorá sa datuje okolo roku 6000 pred Kristom, ukazuje ženskú postavu položenú na ramene na leoparda.

Vyšetrovanie