Pruhované tričko krátky rukáv

Morské modré bavlnené pruhované krátky rukáv košele z Joseph predstavovať mandarin golier predné gombíky, krátkymi rukávmi, pruhovaný vzor a rovný spodný lem.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Podrobnosti:

Morské modré bavlnené pruhované krátky rukáv košele z Joseph predstavovať mandarin golier predné gombíky, krátkymi rukávmi, pruhovaný vzor a rovný spodný lem.

Designer farba: 0381 MARINE


Balenie: 

Normálne balenie: 1 x PC za sáčok, 50-80 kusov jeden kartón.

Samostatne navrhovať balenie: sme pack podľa vášho návodu.

image007_副本.jpg

image008.jpg


Naše služby:

♦OEM & ODM služby

Akceptujeme služby OEM a ODM. Môžeme oblečenie podľa obrázku a veľkosť merania, ktoré vám ponúka. Ponúkame aj službu pridania zákazníkov logo, veľkosť značky, tag umývanie.

♦ Vlastné štruktúry.

Všetky naše šaty môžu byť vyrobené z rôznych podobných tkaniny u ako. Môžeme tiež prispôsobiť rôzne hmotnosti textílie s MOQ.

♦ Rýchla dodacia lehota

Sme schopní dokončiť produkciu v krátkom čase. Akceptujeme naliehavé a malé objednávky a môže robiť to v krátkom čase s vysokou kvalitou. Nie je potrebné obávať chýba hot predaj sezóny.


FAQ:

♦ Ste skutočný závod? Nie agenta alebo obchodnú spoločnosť?

Áno, robíme skutočný závod s viac ako 10 rokov skúseností v oblasti výroby všetky druhy odevov. Ak je to vhodné pre vás, chceme vás pozvať na návštevu našej továrni osobne.

♦ Aký je minimálne obj.množstvo?

200ks za dizajn za colorway

♦ Ako sa vypočíta poštovné?

Poštovné je vypočítané podľa hmotnosti, tak Kúpte viac a Ušetrite viac! Napríklad: EMS express charge je takmer rovnakú cenu za 1 alebo 5 položiek s balíčkom. ťažšie parcely, lacnejšie poštovné náklady na KG.

♦ Ako dlho lodné trvať?

Vo všeobecnosti EMS trvá 10-15 dní, DHL trvá 2-4 dni, FedEx trvá 5-7 dní, UPS a TNT trvá 3-5 dní.

image010(001).jpg


Vyšetrovanie